2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیگه فقط مونده بود برای پریودی حس ششمی یا حس قوی بخواین که بگه کی میشی کی نمیشی 😂 ...

من کی پریود میشم😑😂

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
تا ۵ روز اینده حسم میگه 😅 درست و غلطش با چرخش روزگاره

من کی حامله میشم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیگه فقط مونده بود برای پریودی حس ششمی یا حس قوی بخواین که بگه کی میشی کی نمیشی 😂 ...

برا خودمم پیش اومده

چرخه به هم میخوره

ادم واقعا نگران میشه

تا پیش نیاد کسی درک نمیکنه

💞 Tnx god 💞
2738
برا خودمم پیش اومده چرخه به هم میخوره ادم واقعا نگران میشه تا پیش نیاد کسی درک نمیکنه

این بنده خدا باکره هست رابطه اونطوری داشته ترسیده

برا خودمم پیش اومده چرخه به هم میخوره ادم واقعا نگران میشه تا پیش نیاد کسی درک نمیکنه

من خودم الان ده روز عقب انداختم بعد از ده روز مریض شدم باید حوصله کرد دیگه

من خودم الان ده روز عقب انداختم بعد از ده روز مریض شدم باید حوصله کرد دیگه

اره

اما واقعا من از نظر روحی به هم میریزم و نگران سلامتی ام میشم

حس میکنم شاید چیزی شده که چرخه بدنم به هم خورده

💞 Tnx god 💞
اره اما واقعا من از نظر روحی به هم میریزم و نگران سلامتی ام میشم حس میکنم شاید چیزی شده که چرخه بد ...

بله خوب هورمون بدن وقتی تغییر پیدا میکنه اینجوری میشه منم نگران میشم ولی نه اونقدر که بهم بریزم 

بخدا هیشکی نمیفهمه چقدر نگرانم و دلشوره دارم ک دلمو خوش این حسشیشم میکنم خیلی سخته انتظار

این بنده خدا باکره هست رابطه اونطوری داشته ترسیده

بخدا انقدر نگرانم و دلشوره دارم نامزدم میگ هزار درصد مطمئنم 

بهش اعتماد دارم میدونم ک خیلی حواسش جمعولی نمیدونم چرا پریود نمیشم

2706