2726

بعد دیجی کالا زده 505تومن 

یعنی دیجی کالا اینقدر گرون فروشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدیمی نیست؟ 

ب نظرمنم قدیمیه 

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2728

دیجی فقط برای کالاهایی خوبه که قیمت روشون خورده مثلا پودر و ..غالبا مشتریها ناراضی هستند خیلی از اجناس با عکسشون متفاوت هست قیمتها هم که فاجعه متاسفانه بازاریاب هاشون خیلی فعالند تا میگیم سایت بدی هست فورا میگن نه ما خرید کردیم راضی هستیم.

دقبقا اردیبهشت همینو میخواستم بگیرم دستی 450

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
اتفاقا به نظر خودمم قدیمیه  ولی برا دم دستی گرفتم قیمتش خوب بود

اها مبارکه عزیزم 

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2706