2737
2734
عنوان

بدترین حرفی ک از اطرافیانتون شنیدین چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندونام مث دندونای حسین تهی هستش اگر دقت کنید بهش دندونای جلوش بزرگه یه کم!من خودمم نمیدونستم اون اینجوریه دندونامم فقط همینه بقیش عالیه 

برگشت ادای دندون خرگوشی دراورد گفت عهههه اینم مث تو زشته😶 دندون خرگوشی بد نیست مسخره کردن ناراحتم کرد

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
امسال کنکور دادم رتبم بد شد من تو مدرسه غیرانتفایی درس میخوندم رو کرد به بابام گفت بیخود اینو فرست ...

حالا امسال بشین بخون ک رتبت خوب شه تا خودش پشیمون بشه. چون یه نفرم همین حرفو ب خواهر من زد ولی خواهرم بااینک شوهر داشت نشست خوند رتبشم خوب شد خداروسکر

2728

حرف زیادشنیدم ولی بیشترین کینه ای که به دلم مونده ازحرف شوهرمه که گفت اگه بدونم که زندگی تووزنده بودنت به عوض کردن خونه ای که توشیم بستگی داره حاضرم بمیری ولی خونه روعوض نمی کنم بعدش هرچی گفت اشتباه کردم عصبانی بودم فایده نکرداین حرفش برام خیلی زننده بود

کلا این دوتا باهامون دشمنن.شاد شدن از جداییم.تو کو.نشون عروسی بود و هست

فقط بهشون میگفتی زمین گرده

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2738

استارتر احمق دیگه ازین تاپیکای مزخرف نزار وگرنه بد میبینی،والا تازه یادم رفته بود قسمت تاریک خاطراتمو، مگه مریضِ روانی هستی ک با یادآوریش شکنجمون میدی. احمق

نگفتم ..پیاماشونو باهم دیدم.اما تو دلم نفرین کردم.باهم داشتن ب وضع زندگیم میخندیدن و اوفیش میگفتن .. ...

اره خیلی سخته ناراحت نباش گلم بسپارشون به خدا

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2706