2737
2734

سلام دوستان خوبین

دارم یسری لوازم برقی میگیرم نمیدونم چه مارکی خوبه

اسماشونو میگم لطفا بهم بگین چه مارکی بگیرم 

ماکرویو 

همزن  کاسه دار بگیرم یا بدون کاسه

چرخ گوشت 

ساندویچ ساز 

گوشت کوب برقی

پنکه ایستاده

پلوپز

عزیزم به خودت ربط داره ولی پنکه جز جهیزیه نیست 😊🌼

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

همزن کاسه دار بگیر.بعد اینکه مارک بوش خوبه هاردستون هم خوبه و گوسونیک هم جنس خوبه هم قیمت مناسبه

خدایا تورو قسمت میدم نا امیدم نکن تا تموم شدن وقت تیکرم به منو و هم نوعام ک بچه میخوان فرزند صالح بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر گاز فر داری مایکرویو نخر اضافیه... پلوپز هم دکور خونه ت میشه. پنکه سانی و پارس خزر خوبه واقعا به درد بخور. چرخ گوشت پارس خزر خوبه. گوشت کوب برقی پارس خزر خوبه. همزن هم معمولی بگیر اینا که خیلی حرفه ای و کارشون کاسه دار می‌خرن وگرنه بدون کاسه کارت و راه میندازه جاگیر نیست 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

منم تازه جهیزیه گرفتم عزیزم اما همشونو یه مارک نگرفتم چرخ گوشتم  پارس خزر 

جی پاس و گوسونیک 

ماکروفرم بوش

همزنم یادم نیست😁

منم اونموقع ک میپرسیدم پارس خزر و گوسونیک و پیشنهاد میدادن

وفادارِ توام ♡هر لحظه،هرجا،تا ابد😍♥️