2726
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 241 پست
خدا قبول کنه🖐😁😂😂

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️تو اینجا بودی 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
😑😑😑😑از تو پرسید 

🤣🤣🤣🤣🤣 ببخشید

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣🤣 ببخشید

کم مونده  شماره شناسنامه  و کد ملیو   و  اسم پدرو مادرو   😁😁😁😁

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2728
وا چرا؟😂😂🤣🤣

با یکی بحثمون شد 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
من مجردم فعلا اما نامزدم و گفتم الان عقد بکن نیستم باید سنم بیشتر شه... ی ازدواج ناموفق هم داشتم ت ...

خب حالا رابطه ی جن .... داشتی  با کی با رسم شکل توضیح😁😁

اااااارررررررهههههه🤤🤤🤤🤤🤤

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🥶🥶🥶😨😨😨

خو حالا ملیکارو تگ کنو

چی بخدا نفهمیدم رابطه جن 

جنسی😐

2706