2737
2734
عنوان

روانی شدم؟؟!!!

215 بازدید | 5 پست

یبار صبح سر یه موضوعاتی خیلی خیلی عصبی شدم،ناخوداگاه صورتم مچاله شد و بی اختیار گریه میکردم،یهو پشت سرم شروع کرد به تند تند تکون خوردن طوری که سرم خیلی سریع نگون میخورد به چپ و راست نمیتونستم خودمو آروم کنم یه قرص سرترالین خوردم و رفتم حمام و خوابیدم و تازه یکم بهتر شدم...تمیدونم چرا اینطور شدم،شوک روانی چیزی نیس؟

شب ممکن است طولانی شود ولی ابدی هرگز 

بله

اینقدر حرص نخور سکته میکنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این تاپیکای این سایت حق داری طبیعیه ! سعی کن دمنوش پونه و نعنا بخوری با نباتبخور چون اشتها اوره ضعف نکنی از هر کدوم یه قاشق چایخوری بریزی برای قوری کافیه بخصوص برای قبل و دوران پری عالیه این حالت رو میبره

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2728
با این تاپیکای این سایت حق داری طبیعیه ! سعی کن دمنوش پونه و نعنا بخوری با نباتبخور چون اشتها اوره ض ...

با تشکر فراوان💙💙💙

شب ممکن است طولانی شود ولی ابدی هرگز