2737
2734
خب معلومه که باید ببخشی  مطمئنی معلمی؟! شما چی کارکردی فحشت دادن شما به عنوان معلم با مهربان ...

خب اون شروع کرده به بچه ها فش دادن و دعوا کردن منم بیرونش کردم بعد منم فش داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلاخره یه چیز شده ک فش داده البته ببخشیدا مریض ک نیس بلاخره از یع جایی شروع شده ها  همیشه قصه ...

خب مامانم میگه از کلاس انداختنش بیرون اونم فش داده به خاطر این انداخته بیرون که نمیتونست بشینه دور کلاس راه میرفت

2731
2738
دیوونه اسکل روانی خل مثلا اینارو بگه

😂 😂 😂 😂 واییی عجب جرعتی 

اره ببخششش واقعا بعضی قوتا معلما کاراشون رو مخ 

مثلا ی معلم داریم اول سالی الک یغیبت میزد، 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
دیوونه اسکل روانی خل مثلا اینارو بگه

عزیزم ،فحش درسته.درضمن اون بچه بیش فعاله شما که معلمی چرا فحش میدی؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

اسی یچیز بهت بگم این داشن اموزا مطمئن باش پشت سرت یا تو دلشون بدترین فحشارو بهت میدن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706