2737
2734
عنوان

میرید پیش دندون پزشک خانم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 46 پست
ولی کلا دندون نرو باید دهن و دتدونای خراب و بوگندوی ملت رفع و رجوع کنی

پزشکی که کلی باید تی آر کنی تو اینترنی!

میدونی تی آر چیه ؟ سرچ کن

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
من خودم دندون میخونم اما تو عمرم پیش دندانپزشک خانم نرفتم و نخواهم رفت 😐😐😐 چ تناقض جالبی 😂😂 ولی ...

چرااااا

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ولی خب میترسم ..اخه من بین دندون و پزشکی دو دل بودم

میدونی واسه پزشکی چه حرفا به من گفتن کسی پزشک نمیگیره پزشک شب با مرداس تو بیمارستان وکلی چیز دیگه ولی من زدم دهنشون ببین چی علاقه داری

من خودم الان ازپیش دندانپزشک خانوم اوندم دندونمو پرکرد من پیش دندانپزشک مرد راحت نیستم حتی دکتر های دیگه هم اولویتم با خانوماست مگراینکه پزشک تواون زمینه نباشه ومجبوربشم برم پیش پزشک مرد

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2731

فقط برای کشیدن پیش خانوم نمیرم

اما برای بقیه مشکلات دندونم پیش خانوم میرم خیلی هم عالیه 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
ی درصد فک کردی بری دندون پزشکی بیکار شی😐

اره

نمیددنم چرا همش ترس دارم

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
ولی کلا دندون نرو باید دهن و دتدونای خراب و بوگندوی ملت رفع و رجوع کنی

عزیزم خب پزشکیم دستت تو شکم طرفه 

منم اولش گفتم فقطططططط پزشکی 

بعد انقدر بینشون تحقیق کردم 

گفتن اگه عاشق پزشکی نباشی میمونی توش واقعا 

من علاقم بیشتر بود ولی نه اونقدر

2738
من خودم دندون میخونم اما تو عمرم پیش دندانپزشک خانم نرفتم و نخواهم رفت 😐😐😐 چ تناقض جالبی 😂😂 ولی ...

درخواست بدم؟

ولی دندون هم بدبختی کم نداره...درسته درسا اسون ترن ولی کار عملی بیشتره ...کارمون خیلی سخت تر از اونیه ک فکرشو بکنی...انقد استادا جیغ و داد میکنن تحقیرمون میکنن ..اعتماد ب نفسمونو صفر کردن...خرج هم زیاد میکنیم ...انقد وسیله میخریم ک نگو

ولی دندون هم بدبختی کم نداره...درسته درسا اسون ترن ولی کار عملی بیشتره ...کارمون خیلی سخت تر از اونی ...

😰 ای بابا

نمیددنم والا 

خل شدم 

پزشکی که کلی باید تی آر کنی تو اینترنی! میدونی تی آر چیه ؟ سرچ کن

😯دیدم

پزشکی تو غرب رشته تاپی نیس و از سطح پایین ترین رشته هاس

برا همین پزشک و مهندساشون رو از کشورای جهان سوم هم میگیرن

لما رشته های انسانی و فکری و تحلیلی شون رشته های تاپشونه و هرگز مدیرانشون رو از کشورهای ذیگه نمیگیرن

😯دیدم پزشکی تو غرب رشته تاپی نیس و از سطح پایین ترین رشته هاس برا همین پزشک و مهندساشون رو از کشو ...

منم الان دیدم 🤐

😯دیدم پزشکی تو غرب رشته تاپی نیس و از سطح پایین ترین رشته هاس برا همین پزشک و مهندساشون رو از کشو ...

چه ربطی داشت 

اتفاقا اینطور نیست 😊

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2706