2726
عنوان

نت ایرانسل

159 بازدید | 18 پست

بچه ها بسته های ایرانسل چرا انقد زود تموم میشه؟من تو این ۳ روزه ۱۲ گیگ از اینترنتم برداشته در حالی ک اصلا مصرفی نداشتم ...ممکنه بخاطر اون رومینگ هایی باشه ک گفتن غیر فعال کنین؟خیلی زود داره تموم میشه...برا شما هم اینطوره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری غیر فعال کنم؟منم همینطور نمیدونم این همه نت چی میشه الان صد مگ دارم دلم نمیاد همش اینقد پول واسه نت بدم بخرم🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات

من ی کد زدم نوشت غیر فعال شد

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂
اره مال من همینجور شده کلافه شدم دیگه اونم غیر فعال کردم میخوام خطمو عوض کنم

همین خط رو برو ترابرد بکن به همراه اول 

همین شماره میمونه فقط خدماتش میشه همراه اول 

یه ۱۵ گیگ نت یه ماه هم به خاطر ترابرد میدن جایزه

هم شماره رو داری هم خط همراه اول رو

آقا
اوووه چ خبره؟؟؟؟۳روز ۱۲گیگ‌اخه🤔🤔🤔🤔 من ۱۰گیگ‌میزارم برا تقریبا ۱۰یا ۱۵روز،همشم تو اینستا ول میچر ...

والا من اصلا اینستا هم نمیرم ولی نمیدونم چرا اینقدر مصرف میکنه 

*1111*2#فک میکنم باشه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
من قبل اینکه غیر فعال کنم خیلی خوب بود مصرف نتم...زیاد مصرف نمیشد ...ولی الان ک غیر فعال کردم۳ روزه ...

وای ینی دیگه زیاد میاد  

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂
همین خط رو برو ترابرد بکن به همراه اول  همین شماره میمونه فقط خدماتش میشه همراه اول  یه ...

چطوری؟

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2706