2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم دیگه گریه کنی نمره هامو شات میگیرم که تاصبح نمازشکربخونی ،

دخترم کلاس چهارمه تا حالا تو دیکته اصلا نمره نگرفته

یعنی انقدر کلمه جا میندازه که همیشه زیر صفر میشه معلم بنده خدا کلا نمره نمیده 😂

🖤 
2728
منم از ۶ نمره بیست وپنج صدم شدم ریاضیمو دبیرستان 😁😁😁 بخدا درس خون بودما

مدال نقی معمولی رو بایدازش بگیرن بندازن گردن تو ،

خسته نباشی قهرمان،خداقوت پهلوان👏👏🏅🥇🎖

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
دخترم کلاس چهارمه تا حالا تو دیکته اصلا نمره نگرفته یعنی انقدر کلمه جا میندازه که همیشه زیر صفر میش ...

😂😂😂 داداشم ازبس نمره نمیاوردیبارمعلمش کتابو گذاشته بودجلوش گفته بودتورو نویسی کن،

لعنتی ازرونویسی هم نمره نیاورده بود،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
😅😅😅😅😅توروخدا منو با نقی در ننداز

مجسمه پلنگ مازندران شوهرفهیمم هست،تعارف نکن خلاصه😝😂

2738
😂😂😂 داداشم ازبس نمره نمیاوردیبارمعلمش کتابو گذاشته بودجلوش گفته بودتورو نویسی کن، لعنتی ازرونویس ...

خانوادگی استعداد درخشانید😂

من داییم دبستان از نقاشی تجدید آورده بود شهریور رقته بود امتحان بده همه ی معلم ها مسخره ش کرده بودن که مگه آدم از نقاشی میفته بعد که نقاشی کشیده بود به معلم بدبخت حق داده بودن تجدیدش کنه

میگه یه نقاشی نیکی موس گذاشتن زیر برگم از روش بکشن یه کج و کوله کشیدم اونام یه نمره ی ناپلئونی بهم دادن

حدس بزن الان چی کارست؟؟؟؟

مدیر عامل بانکه

امیدوار باش آینده روشنه

منم به امید زندم😭

🖤 

من ۷۵صدم گرفتم ا ۱۵😂✋

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
دخترم کلاس چهارمه تا حالا تو دیکته اصلا نمره نگرفته یعنی انقدر کلمه جا میندازه که همیشه زیر صفر میش ...

جا انداختن کلمه میتونه دو دلیل داشته باشه یکی دختر شما اصل حروف بلد نیست دوما شاید از لحاظ شنوایی مشکل داشته باشه

جا انداختن کلمه میتونه دو دلیل داشته باشه یکی دختر شما اصل حروف بلد نیست دوما شاید از لحاظ شنوایی مش ...

دخترم مشکلات ش زیاده اختلال یادگیری هم داره از قبل ۳ سالگی تحت درمانه

هم ما هپ اون معلمش به این املای کج و کوله و نصفه هم راضی هستیم

🖤 
2706