2726
عنوان

دلم گرفتههه شما چطور از درون خوشحالید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 106 پست

اگه دوست داری یه دور ترجمه فارسی قرآن رو بخون خیلی بهت کمک میکنه

سخنرانی های پناهیان هم خوبه من دوست دارم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

هیچ وقت نزاشتم ذره ای احساس غم کنم خودم بزرگ ترین انگیزم .ورزش میکنم رمان میخونم به خودم میرسم فیلم میبینم .نامزدم کنارمه،⁦❤️⁩.برای چی افسرده شی مگه خودت پیش خودت نیستی باخودت حرف بزن از غمات به خودت بگو خودت و نوازش کن خودت و دلداری بده دست خودت و بگیر از این اوضاع درش بیار.جاده زندگی بلنده هیچکس جز خودت ب دادت نمی‌رسه تو خودت و لازم داری برای طی کردن پیچ و خم زندگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما شوهرت میذاره بادوستات یامامانت بری بیرون؟ یافقط باخودش

نه بابا دوست مساوی با طلاق😥 خونه مادرمم ماهی یک بار میزاره برم تازه با مادرش هم نمیزاره برم مگه دیگه ضروری باشه نتونه منو ببره با مادرش میرم🙄😶

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
2728

بچه ها واقعأ مردي كه به زنش اجازه نده تنها جايي بره بد دله؟ من مجردم اما ٣ ساله كه با كسي دوستم همكار و هم رشته ههستيم و با هم مشغول به كار هستيم دايل ازدواج نكردنمون هم من بودم كه خواستم درسمو ادامه بدم چون اول دوستيمون من واسش كار ميكردم و هنوز پيشرفت نكرده بودم يعني دانشجو بودم ، اينو خواستم بگم كه اصلا نميذاره تنها جايي برم هرچيزي كه بخوام واسم تهيه ميكنه هرجا بخوام كنو ميبره اماااا تنها اصلا، اين اسمش  بد دله؟ 

2706