2703
2553
عنوان

ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرشوهر خالم توی روستانصف شب بلند میشه فکر میکنه دم صبه میره زمینش و اب بده میبینه پای ابگیر عروسیه میره اونجا باهاشون میرقصه براش حنا میگیرن میبینه لباس یکی از زنا خیلی شبیه زنشه شک میکنه دست  حناییش رو میماله به لباس از جمعیت میاد بیرون کنار درخت خوابش میبره وقتی بیدار میشه میره خونه میگه خدیجه دیشب خواب دیدم رفتم عروسی جنا برام حنا گرفتن کف دستش و که نگاه میکنه میبینه حنا داره همونجا سکته میکنه از ترس 

با لکنت میگه لباست ادرس میده زنش لباس  و میاره میبینن اونم حنایی مرد بیهوش میشه 

بنده خدا ۲۰سال تو رخت خواب بود مغزش به مرور زمان کوچیک شد دوسال پیش فوت کرد اما خالم میگفت توی این ۲۰ سال هنوز سرخی حناش مثل روز اول بوده

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
2720
پدرشوهر خالم توی روستانصف شب بلند میشه فکر میکنه دم صبه میره زمینش و اب بده میبینه پای ابگیر عروسیه ...

یا خدا  

خدا بیامرزتشون

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥

بچم رو بقل کردم و توی تختش گذاشتم که بهم گفت: "بابایی زیر تخت رو نگاه کن هیولا نباشه" منم واسه اینکه آرومش کنم زیر تخت رو نگاه کردم. زیر تخت بچم رو دیدم که بهم گفت: "بابایی یکی رو تخت منه"...

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
2714

من میترسم عینننن سگ یک سره هم تنهام توهم میزنم ولی نمیدونم چرا میخونم🥺🥺🥺🥺

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

منم میترسمو میخونم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت

من نمی دونم فازم چیه 

در حدمرگ ترسواما 

ولی چیز ترسناک باشه با کله میرم تو🙍🙍😖😔

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
2706