2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم ربطی نداره،من دوتا بچه هام وز نشون سه کیلو ۶۵۰بود خیلی خیلیم شکم بزرگ شده بود قبل از حاملگی هم لاغر بودم از هیچ‌ چیزیم استفاده نکردم یه خطم رو شکم نیوفتاد،ولی جاریم با اینکه حساسم بود ولی شکمش نابود شده خیلی وحشتناک شده،

نه عزیزم اگه پوستت بخواد ترک بخوره میخوره  چون اول و اخر پوست شکم کش میاد  ولی اصلا اصلا ...

راست میگی؟ واقعا تاثیر داره؟ از داروخانه بخرم یا عطاری؟

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2738
راست میگی؟ واقعا تاثیر داره؟ از داروخانه بخرم یا عطاری؟

داروخانه عزیزم 

یکمم گرونه 

من دوسال پیش خریدم یادمه اونموقع گرون بود 

ببین اینجوری نیست که اصلا ترک نخوری ولی بخوریم عمقی نمیخوری و بعد زایمانم اگه حوصله کنی بزنی کمرنگ میشه ولی کامل نمیره 

درکل بهتر از هیچیه 

از دارخوناه 

روغن ضدترک بایواویل

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
داروخانه عزیزم  یکمم گرونه  من دوسال پیش خریدم یادمه اونموقع گرون بود  ببین اینجور ...

خیییلی ممنونم از لطفت. کرم ماستلا هم شنیدم خوبه اما اونم بسیار گرونه🙄

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

بعد بارداری میره یا میمونه مال من تا نافم اومده ‌😔

من ترک نداشتم الانم چیزی نیس اما دوستم خیلی ترک داشت الانم جاش هست بستگی ب پوست خود ادم داره سعی کن نخارونی زیاد هرموقع میخاره با روغن زیتون چربش کن من اینکار را هم نکردم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
خیییلی ممنونم از لطفت. کرم ماستلا هم شنیدم خوبه اما اونم بسیار گرونه🙄

ماستلا قبل و بعد داره یکیشو تو بارداری میزنی یکیشو بعد بارداری من بهش الرژی داشتم خارش شدید میگرفتم ولی روغن عالی بود

خواهش میکنم گلم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩