2737
2734
عنوان

شمابودین همسرتونومیبخشیدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا به خدا زندگی بالا و پایین داره شیرینی و تلخی داره یه روزم میرسه تو میزنه تو دهن اون یا ...... به ...

هم خیانت کرده،هم بچه دار نمیشه هم کتک میزنه زنگ میزنه دادلشش بیا اینو ببر😐۲۳سالشع چرا باید بسوزه پای این؟؟؟؟

2728
ببخشش حالا یه خیانت و یه کتک زدن دیگه اینهمه سخت گیری نداره که

اگر به شما هم خانمت خیانت کنه همچین حرفی میزنی؟ واقعا که درحق خانما ظلم شده، متاسفم واسه آدمای زن ستیز تواین جامعه به اندازه کافی ظلم شده درحق خانما لطفا راحت نگذرید 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
اگه ازش شکایت کنم دیگه کل زندگیش به فنا میره نباید سوسابقه داشته باشه به خاطرکارش

انگار قبل که بفهمه بچه دار نمیش پشیمون نبوده از خیانتش درسته.. اگه اینجوره ارزششو نداره پاش وایسی.. بعد فهمیدن مشکلش اشکش در اومده

2738
اگه ازش شکایت کنم دیگه کل زندگیش به فنا میره نباید سوسابقه داشته باشه به خاطرکارش

پس تعهدمحضری بگیر حق طلاق و حضانت وهرچی ک هست البته حضور شاهدلازمه فکرکنم میتونیدم بگید بخاطر ابرو شاهدنیارید

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
سلام خواهر بچه داری؟ حمایت خانواده رو داری؟ تحصیلاتتون چیه ؟مهارت یا کاری بلدین برا درامد؟

نه بچه ندارم تحصیلاتم لیسانسمو گرفتم مهارتم نمیدونم والا شایدداشته باشم فقط اشپزیم خوبه نمیدونم مهارته یانه

اگر به شما هم خانمت خیانت کنه همچین حرفی میزنی؟ واقعا که درحق خانما ظلم شده، متاسفم واسه آدمای زن ست ...

نه خب میگم یعنی چیزه
یعنی سخت نگیره حالا کوه به کوه نمیرسه آدم به آدم میرسه یه جا هم ایشون خیانت میکنه یا میزنه دهن طرف جبران میشه
خدا جای حق نشسته
البته جایی که نشسته رو خوب نشسته یه کم مشکل بهداشتی داره

نه ناشنوا نیست کم شنواشده که دکترم گفت فقط نزارعفونت کنه یه ماهه درست میشه شنواییت هم

چقدر راحت میگذری از این چیزا،،،بفکر سلامتیت باش چرا میذاری کسی ک اینکارو باهات میکنه راس راس بگرده

2706