2737
2734
عنوان

زنداداشم همش میخاد یادمون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیچاره خوبیتون رو میخواد همه حرفاش هم درسته 

متاسفم واقعا 😕😐

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2728

چ اشکالی داره نگرانِ بچست خب 

نوزادا واقعا حساسن و بعضی وقتا ممونه ناخواسته اسیب برسونیم..تذکراتش عالیع من بودم خوشحال میشدم ک خطایی سرنزنه ازم🌸

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

وااا شاید کلا ادم حساسیه چه ربطی به اعتماد بنفس داره ؟؟؟

شاید استرسی و حساسه میترسه اتفاقی برای بچه بیفته 

چون زن داداششه همه حرفاش بده اگر خواهر یا مادرتون اینارو میگفت ناراحت نمیشدین

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بزن دندوناش بریز تودهنش

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
2738

بد هم نگفته

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

عزیز از یه زاویه دیگه نگاه کن شاید با خودش گفته شما نمیدونی خودت میگی رو بچه هاش حساسه حساسیتشو به شما میگه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

هیچی بهش نگو تو فقط فکر برادرت باش اگه اونو دوس داری هیچوقت ب زنش چیزی نگو چون اون میره ب داداشت میگه بعد بینتون شکراب میشه من همیشه این فکرو میکنم ک اگه داداشم زن گرفت از اونجایی ک خیلی داداشمو دوست دارم حتی اگه خدایی نکرده زنش نچسب بود ولی بخاطر داداشم ک ناراحت نشه هیچ نگم وبگزرم

حسیـــــــــــــــــــن ارام جانـــــــــــــــم
خواهرشوهای احمق من این جورین خیلی بده یکی عین معلم اخلاق هی وراجی کنه اینا هیچ کدوم دلسوزی نیست

والا وگرنه خودمون بلدیم چیکار کنم میخان بگن مابلدیم شما بلد نیستین ازاین حزصم میگیره 

2706