من حامله بودم استراحت مطلق مامانم سیسمونی پسرمو از شهرستان خرید  اونجا همش ۲ تا معازه ان که جنساشون خارجیه بنده خدا همشو خارجی و به عنوان جنس عالی خرید 

اونوقت صندلی ماشین پسرم مارک چلینو هست  حالا که ۱۸ ماهشه دیگه کمربندش بسته نمیشه  فک کردم من  بلد نیستم ولی تو دیجی کالا تو قسمت نظراتم دیدم خیلیا این ایراد رو گرفتن  الان نزدیک ۵ تومنه 

چیکارش کنم مامانم بنده خدا با زحمت برام خرید اینجوری دراومد ...یه راهکار بدین بفروشمش چیزی دستمو میگیره یه مدل دیگه بخرم یا نه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه پیج هست توی اینستا اسمش nini lazem اونجا یا توی دیوار آگهی کن یا ببر جایی تعمیرش کنن

اخه هنوز استفاده نکردم ...ولی برا عجیبه  جنسش خیلی خوبه قیمتشم نسبتا بالاست  چرا ایراد داره ..

حالا شاید اگهی کردم...

منم الان میخواستم تاپیک تعمیر کمربند صندلی کودک بزنم  کمربندش کوتاه یا گیره ها چفت نمیشه؟

ببین گیره هاش بزور تو اون قسمت وسط چفت میشه مگرنه کمربندش یکم شله   راستی صندلی شما نو هست ؟

ببین گیره هاش بزور تو اون قسمت وسط چفت میشه مگرنه کمربندش یکم شله   راستی صندلی شما نو هست ...

پسرم نزدیک 3 سالشه .تقریبا 3 ماهه بود فکر کنم خریدم .5 بار توش نشست واینقدر بندش کوتاهه جیغ میکشه وقتی میبندم .فروشنده گفت 7 سالگی قابل استفاده.من که فکر کنم تا یکسالگی باشه