1822
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

اره من فکر کردم ولی پشیمون شدم چون زندگی با ارزش .چون عزیزانی دارم .که دوست دارم باهاشون سال هایی سال زندگی کردم 

اخلاق خاص 🤷‍♀️زاده بهارررر😛۹ ۹ ۹۹ 😍کلی اتفاق خوب 😍😍😂😂😂😂

من کلا فکر نکردم 

اطرافیانم تاجایی ک میدونم کلا فکر نکردم 

خانوادم و همسر اینارو میگم دوستامم فکر نمیکنن

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من دوست داشتم خودمو بکشم ولی میترسیدم بمیرم😂😂😂😂😂😂😂😂من یه نفرو سه بار از خودکشی نجات دادم .😐اونم سر عشق مجازیش 😏

اخلاق خاص 🤷‍♀️زاده بهارررر😛۹ ۹ ۹۹ 😍کلی اتفاق خوب 😍😍😂😂😂😂
1794
خیلی عجیبه فک کنم تعداد ادمای که یه بارم فکر نکردند خیلی کمه

نه عزیز کم نیست 

باید به حکمت خدا ایمان داشت که اگر برگی از درخت میوفته به خواست خداست  پس دیده ما تواناییش رو داریم سختی داده برا امتحان باید سربلند بود 

پس فکر کردن بهش هم غلطه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من خیلی ولی وقتی ب تهش ک جهنمه فک میکنم پشیمون میشه بعدشم از خدا میحام عمر طولانی بده بهم😆😆

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*●تیکر رسیدن به هدفمه😊🤗* *گروه زرد�⬅*صعودبه گروه نارنجی* دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردنه*_* فقط جا نزن،جاهم زدی بازم شروع کن، نگو نشد، نمیتونم، تو زنده ای،نفس میکشی؛ پس میتونی، شروع کن،جااااااا نزننننننن 😎❤من خیلی خیلی خوش اندامم ،اندامم بیستهههههه.                                                                       فقططططط یذره چاقم😆😆         🍂گروه نارنجی🌺 قد۱۷۰ *وزن اولیه:۸۹  *وزن هفته قبل:۸۸   *وزن هفته قبل:۸۵:۲۵۰   *وزن الان:۸۳:۳۵۰ 😍 وزن هدف:۷۲ منم ب زودی کلم سبز میشه 💚اونروز ی جشن کوچیک دونفره میگیرم همراه با بستنی آیس پک و ی رقص خارجی😂تقدیم ب خودم  /خیلی ساله وزن رده هفتاد  و ندیدم🤕☹ک عید میبینم انشالله😍روزی همه لباسامو تنگ میکنم۱۴۰۰/۴/۴😋😎تنها فقط با کمک مجموعه ب نام بامداد خمار ب کارگردانی @بامدادخمار(الهه جون) و  باسرپرستی@شب_بیدارم و با پشتکار خودم😜😉😁،همچنین با تچکر از دیاناجون و سمیه جون،فندق فسقلی پیشاپیش تشکر از مرباجونی و آسنات جون😅😅❤
1718