2737
2734
عنوان

خرید جهیزیه امروزم + عکس

2048 بازدید | 82 پست

1:از این جام ها برای نوشابه سر سفره چهاردیت برداشتم ک میشه همون 24 تا برای سرویس بیستو چهار نفرم...دو رنگ داشت سفید و طلایی...طلایی برداشتم چون سرویس چینی24 نفرم سفید طلاییه با سرویس قاشق چنگال 24نفرم...درکل سرویس پذیراییام برا مهمونا سفید طلاییه 

اینو گفتم چون توضیح ندم دیگ 

قیمتارم میگم که نپرسین 

این لیوانا دستی 175 بود 

این سرویس صبحونه خوریمه 

طرح بامبو برداشتم 

شیش نفره 

از سمت چپ اولیش تخته سرو کره و پنیره با چاقو و دسته هاش به همراه سه تا پیاله برا عسل و مربا و...

کناریش یه تخته به همراه شیش تا فنجون چای خوری اویز دار با شیش تا نعلبکی 

کنارش پایه چوبی با سه تا پیاله برای مثلا گردو و...

کناریش پشت سری یه قوری با پایه قوری 

جلوییشم جادستمالی و نمک و فلفل پاش و پیاله شکر پاش 

چوبش ضد خش و ضد ابه 

قیمتش دو ملیون و سیصد و پنجاه

اینم تخته و گوشتکوب و وردنه بامبومه

قیمت اینو نفهمیدم

اینم تی بگ یا همون جا دمنوشه که مال سرویس بامبومه(سرویس چای خوریش که تو عکس بالاهس) قیمتشو نمیدونم 

که وقتی توش پر شه اینجوری میشه 👇👇

بقیه پست بعدی... 

خسته شدم 😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جهیزیه دوست😍😍

مبارک باشه😍😍😍🥰🥰🥰🥰

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738

عروسیت کی هست

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

مبارکه به دل خوش❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706