2733
2734

توهم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

استارتر عزیز معذرت میخوام...یه سوال دارم من از کلینیک سوال پرسیدم حالا چطوری سوالمو پیدا کنم چطوری متوجه بشم که جوابمو دادن؟

گروه آبی💙وزن فعلی ۷۷...وزن هدف ۶۷...💙💘💘💦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسخره بازی شور در اوردن حالا مودبانه شو گفتم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

یه عده شل مغز متوهم (همه‌نه بیشتریا)فک میکنن تو اون روز چ اتفاق مهمی قراره بیوفته

واسه تلقین و این داستانا

نمیدونن وقتی تا ۸/۹/۹۹ انرژی منفی باشن یهو زندگیشون متحول نمیشه اون روز در باغ سبز خدا بهشون نشون نمیده

به خدایه سریا اگه بفهمن🤦🏻‍♀️

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
2738
خب توهمش چیه😃

اتفاقای خوب میوفتع و چیزایی ک میخایو جذب میکنی 

مثلا طرف پورشع رو چجور جذب کنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

روزیه ک دو روز بعدش تولد دخترمه😂

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2706