2733
2734
عنوان

کمکم کنید دوست دختر دوستم به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 7552 بازدید | 306 پست
ببین عزیزم یه خانومی الان گفت مگه وقتی باهاش خابید از شوهر شما اجازه گرفت الان هم شوهر شما هیچکاره ا ...

اره چندبارخودکشی کرده زنگ زده شوهرمن بردش دکتربهش گفتم اگع تمومش نکنید بخدا به زن فلانی میگم 

خدا دلم یه شانه میخواهد تاخودصبح گریه کنم

ضعیف نباش 

از همسرت نترس ، اگر از کسی بترسی طرف وقیح تر میشه 

پیام بده به دختره بگو یبار دیگه پیام بدی هم ازت شکایت میکنم هم به خانوادت میگم دختر هرزه شون رو جمع کنن

به حساب شوهرت هم برس 

من بودم میرفتم به حساب دوستش هم میرسیدم به زنش هم میگفتم 

دوماهه داری تحملشون میکنی ؟ یبار دعوا کنی و استرس بکشی بهتر از اینه که هروز تن و بدنت بلرزه ، اگر هم میبینی نمیتونی به پدر مادر یا برادرت بگو

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا کل بهانشون فقط نفهمیدن زن دوست شوهرته،حالا اگه اون زنه بفهمه دیگه بهانه‌ای برای ادامه‌ی رابطه وجود نداره،یه جوری با یه سیم کارتی که به نام خودت نیس یا از تو خیابون به زن دوستت خبر بده که شوهرش عجب کثافتیه که داره باهاش زندگی میکنه ،تازه بعدش اونا فکر میکنن این تلفن کار همون دختره بوده و پدر اون دختره هم این وسط در میاد فقط نفهمه هیچکس که این تلفن و شما زدی

بابا،با پست تو مغزم گوزيد 😂😂😂 دوست دختر دوست شوهرش به شوهرش پيام ميده

خودمم هنگ کردم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2731
ضعیف نباش  از همسرت نترس ، اگر از کسی بترسی طرف وقیح تر میشه  پیام بده به دختره بگو یبار ...

به شوهرم گفتم اگه زنگ بزنه میرم به زن پسر میگم به خواهرپسر زنگ زدم بهش گفتم .گفتم دیگه ازدست این دخترخسته شدم خواهررفته به برادرش گفته الان شوهرم فهمیده باهام حرف نمیزنه

به شوهرم گفتم اگه زنگ بزنه میرم به زن پسر میگم به خواهرپسر زنگ زدم بهش گفتم .گفتم دیگه ازدست این دخت ...

حرف نزنه عزیزم تو کوتاه نیا

به حسابشون برس اون دختر خراب رو پرتش کن تو زباله دونی 

شوهرت هم اخرش مجبوره بگه غلط کردم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اینا کل بهانشون فقط نفهمیدن زن دوست شوهرته،حالا اگه اون زنه بفهمه دیگه بهانه‌ای برای ادامه‌ی رابطه و ...

اره باهاشون درارتباطیم ولی چندوقته نمیزاره بریم خونشون پسره سیم کارت زنشو عوض کرده 

2738

من یه بازار آنلاین به اسم "باسلام" پیدا کردم که پر از آدمای جورواجوره! فروشنده‌هاش هم آدمایی شبیه خودمونن که محصولات خونگی و محلی‌شون رو به کل ایران می‌فرستن.

همین حالا بزن روی لینک من و برای خرید اولت ۱۵/۰۰۰ تومن هدیه بگیر 👇

https://basalam.com/user/0gg02/invite/app

حرف نزنه عزیزم تو کوتاه نیا به حسابشون برس اون دختر خراب رو پرتش کن تو زباله دونی  شوهرت هم ا ...

میخوام دیگه باهاشون جدی باشم چندبار کوتاه اومدم منم مریضم واقعا نمیکشم بهش گفتم به خواهرپسره گفتم ولی بخاری ازشون بلند نشد الان نوبت دختره وزنست اول به دختره پیام میدم اگه حالیش نشد به زنه

عزیزم نامزده دوسته شوهرش فهمیدی؟ به شوهر این پیام میده 

اره به خدا فهمیدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706