1874
1823

فقط اگر در موردتون درست حدس زدم باید سوره یاسین برای حاجت روایییم و سلامتیم بخونید قانونشه اگر درست جواب ندادم یعنی باهات حس ارتباط نگرفتم

ماشاءالله

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

از خصوصیاتم بگو و جنسیت بچم ک هنوز نمیدونم چیه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نینی مون صلوات بفرستین🙏🏻۱۶فروردین۱۴۰۰ میشه بهترین روز زندگیم😍نینی کوچولوم میاد بغلم🤩❤امام رضا جونم بابای بچمو ازت خواستم بهم برسونیش💚 بچمم ازت خواستم و بهم دادی ممنونم ازت تا اخر عمر مدیونتم🥰من همیشه دعا میکنم انشالله همه خانوما برسن ب عشقشون و طعم شیرین مامان شدن رو بچشن

بچه من پسره یا دختر

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹😍خدایا هیچ جمله یا کلمه ای را نمیتوانم در وصف شکر گذاری تو بابت دادن فرزند به ما به زبان بیاورم  شکرت خدا جونم 🌹😊
1826

استاتر خوشت میاد ملت رو مچل خودت کنی

خوشت میاد امیدواران کنی

خوشت میاد رو هوا یه چیزی بگی و نشه دلسردشون کنی؟خدایی لذت داره این کار؟

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
1899