2733
2734

بستگی دارع 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگ مو با آرایش خودشو نشون میده هرچند من تا حالا موهامو رنگ نکردم

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
2731

واای بچه بودم یعنی دبیرستاتی یه همسایه داشتیم موهاشو میکرد یه رنگ خاصی خیلیی قشنگ من خیلی خوشم میومد ازش ..یکبار آش بردم در خونشون ...کاخ آرزوهام ریخت سرم ....انقدررر بی آرایش وحشتناک یوداااا که حد نداره ..هنوزم معتقدم رنگ و دکلره با آرایش خوبه مخصوصا یکسری رنگ ها

2738

بستگی ب رنگش و رنگ پوست و جهره داره

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
بله 😊اصولا معتقدم به چهره‌ی اکثر خانمای ایرانی دکلره نمیاد 

منم اصن موهامو رنگ نمیکردم .معتقد بود مو فقط رنگ طبیعی ..الان بعد چن سال یه چن تا لایت زدم رو موهام خیلی بهم میادش..اعتقادم عوض شد  البته با دکلره کل موهاتو بسوزنی که زیبایی نداره اصن

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2706