2726
عنوان

به نظرشما اقایی قدش به زور 150بشه

1936 بازدید | 80 پست

با اقایی که قدش 168تویه گروه قرارمیگیرن?یکی ازاقوام ما قدهمسرش زیر150هستش که به من هیچ ربطی نداره ولی اون خانوم هرچی میشه اسم شوهرمنومیاره مثلا دیشب بحث این بود که شوهرش واس کمد بالا کابینت بایدرو یه چی وایسه یهو گفت منو فلانی که منطورش من بودم شوهرکوتاه گیرمون اومد که دستشون به بالا کابینت هم نمیرسه منم اینبارجواب دادم گفتم شوهر من کوتاه نیست متوسط روبه کوتاه هست ولی شوهرشما کاملا کوتاه هستش اونم ناراحت شد دیگه حتی خدافطی هم نکرد خوب هیشه اینجوری میگه من دوس ندارم جلو بقیه شوهرمو تحقیرکنه

۱۵۰ کجا ۱۶۸ کجا/:

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۵۰ ک فک کنم میشه ازینا ک قدشون خیلی کوتاهه و جزو کوتاه قدان مثل اون دوتا ک اومده بودن عصر جدید نمیدونم رسوندم منظورمو یا نه . 

ولی ۱۶۸ معمولیه دیگه . 

ولی کاش نمیگفتی چیزی میزاشتی برا خودش خوش باشه یا تنها بود بهش میگفتی 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706