2733
2734
عنوان

«شعر١١»

| مشاهده متن کامل بحث + 13665 بازدید | 2925 پست
سلام، منم نذاشتم پسرم بره مدرسه اصلا

خطرناکه نذارید بابا

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
تا من ی مدت میرم میام چنتا تاپیک تعطیل میشه😂😂😂

دیروزی به خاطر من بود ببخشین همگی😅✋

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خطرناکه نذارید بابا

آره نمی‌داریم اولش من میگفتم بذاریم ولی همسرم اصلا قبول نکرد و گفت نباید بره 

خدا رو شکر که نرفت واقعا با این اوضاع 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

پاییز می رسد که مرا مبتلا کند

با رنگ های تازه مرا آشنا کند

پاییز می رسد که همانند سال پیش

خود را در دل قالیچه جا کند

او می رسد که باز هم عاشق کند مرا

او قول داده است به قولش وفا کند

پاییز عاشق است

پاییز عاشق است

پاییز عاشق است و راهی نمانده است

جز اینکه روز و شب بنشیند دعا کند

بنشیند دعا کند

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2731

قسم به تنهایی ادامه دارم 

قسم به دلتنگی های اراده ام 

که دور از تو دلیلی برای ادامه ی این زندگی 

سراسر یاس و نامیدی ندارم 

در انزوای تاریک روزهایم 

تو دلیل روشن روزمرگی هایم هستی

نگذار با نبودنت خو بگیرم... 

دختربارونی 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
آره نمی‌داریم اولش من میگفتم بذاریم ولی همسرم اصلا قبول نکرد و گفت نباید بره  خدا رو شکر که نر ...

کار خوبی میکنید،واقعا نمیشه تو مدرسه بچه هارو کنترل کرد و نذاشت برن پیش هم و باهم بازی کنن

**
ڪاش آدم‌ها  
چون آینه بودند!  
آن‌وقـت  
انعڪاسِ دوست‌داشتـن، همـان  
 دوست‌داشتـن بود؛  
نه سڪوت  
نه تنـهایے  
نه دلتنگی...!
🌼🍃🌸

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
پاییز می رسد که مرا مبتلا کند با رنگ های تازه مرا آشنا کند پاییز می رسد که همانند سال پیش خود ...

شاید اثر کند و خداوند فصل ها 

یک فصل را به خاطر او جابجا کند

خش خش صدای پای خزان است یک نفر 

در را به روی حضرت پاییز وا کند... 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
2738

عشقـــــــــــو:

با هرکسی تجربه نکن

عشق چیزه قشنگیه !

نزار ازش متنفر بشی !

سالهـــــــــا تنهـــــــا باش

اما روحتو با هرکسی قسمت نکن

که نمیفهمتت !

آنقدر تنهـــــــا بمون تا اون کسی

که از درونت خبر داره پیدات کنه !

کسی رو پیدا کن که

همیشه به یه چیز نـــــاب نگات کنه !

چیزی شبیه

معجـــــــــــــــــــزه ....

🌼🍃🌸

کار خوبی میکنید،واقعا نمیشه تو مدرسه بچه هارو کنترل کرد و نذاشت برن پیش هم و باهم بازی کنن

سلام بر عشق جان چطوری مهربون 🤩🤩❤❤❤❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

آره کاملا درسته ، همون تو خونه درس بخونن بهتره 

فقط بدیش اینه که بچه ها از پایه ضعیف شدن دیگه از پارسال که کرونا اومد ، پسر من کلاس اول بود ، حالا هم دومه ولی خب همش باید بهش بگم بشین بخون بنویس یا کار کنیم ولی خب خیلی به سختی گوش میده نمیدونم بچه های دیگه هم همینطورن یا نه ؟  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
عشقـــــــــــو: با هرکسی تجربه نکن عشق چیزه قشنگیه ! نزار ازش متنفر بشی ! سالهـــــــــا تنه ...

ای دل به خدا قسم، ضرر دارد عشق

صد درد و هزار دردسر دارد عشق هشدار مرا از این رباعی بشنو

از حادثه دور شو، خطر دارد عشق

سلام بر عشق جان چطوری مهربون 🤩🤩❤❤❤❤

سلام عزیزم ممنونم😍😍

خودت خوبی

2706