2737
2734
عنوان

«شعر١١»

| مشاهده متن کامل بحث + 13665 بازدید | 2925 پست
سلام.. ممنونم گلم🌸💜

سلام به روی ماهت نازنینم خواهش میکنم خوش آمدی عزیزدلم 🌹🍁❤️❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به روی ماهت نازنینم خواهش میکنم خوش آمدی عزیزدلم 🌹🍁❤️❤️

عشق تو در قحط سال مهربانی، ناگهان
سیب سرخی را به دست شاخساران دیدن است

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
2731

کاش چون پاییز بودم

کاش چون پاییز

خاموش و ملال انگیز بودم

برگ های آرزوهایم یکایک زرد می‌شد

آفتاب دیدگانم سرد می‌شد

آسمان سینه ام پر درد می‌شد

ناگهان طوفان اندوهی

به جانم چنگ می زد

اشکهایم همچو باران

دامنم را رنگ می زد

فروغ فرخزاد

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من
دل من داند و من دانم و دل داند و من

خاک من گل شود و گل شکفد از گل من
تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
بسم الله الرحمن الرحیم  @هانا_92   @راه،بی،نهایت   @ماویش21  @افروهر ...

سلام ممنون عزیزم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

واسه ی تو دلسرد ، باد دوره گرد/ منو قبولم کن ، این منم مرگ

منم آخرین ثانیه ، آخرین هُرم گلویی که باقیه/ تویی آخرین حس پایان وزن ، منم آخرین قافیه

سورنا

تنهایی را ترجیح بده به تن‌هایی که روحشان با دیگریست! تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ..
2738
واسه ی تو دلسرد ، باد دوره گرد/ منو قبولم کن ، این منم مرگ  منم آخرین ثانیه ، آخرین هُرم گلویی ...

سلام قصد جسارت ندارم لطفا شعر کامنت نکنید دستور نی نی یار 5 هست 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام ممنون عزیزم

سلام به روی ماهت خواهری خواهش میکنم 😍❤️🌹

@آنیدـپ   @بانوی_موسیقی_و_گل   @دلبررر   @مائده6525221   @tamai ...

سلام آبجی جون ، شبت بخیر ، تاپیک جدید مبارک    

ممنونم که صدام کردی عزیزم   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام آبجی جون ، شبت بخیر ، تاپیک جدید مبارک       ممنونم که صدام کردی عزیزم   ...

سلام به روی ماهت آبجی سادات ممنونم خواهش میکنم 🙏❤️💚💛🍁

سلام قصد جسارت ندارم لطفا شعر کامنت نکنید دستور نی نی یار 5 هست 

متوجه نشدم یعنی چی شعر کامنت نکنید؟یعنی شعر بسراییم...

تنهایی را ترجیح بده به تن‌هایی که روحشان با دیگریست! تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ..
متوجه نشدم یعنی چی شعر کامنت نکنید؟یعنی شعر بسراییم...

نینی یار ۵ دستور دادن که پست گذاشتن آقایون تو این تاپیک ممنوعه😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2706