2733
2734
عنوان

یارانه از مهر ماه ۱۲۰تومن میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 110 پست
من حاضرم قیمتا برگرده به سال ۸۷ قبل یارانه دادن خودم همین یارانه رو دوبرابرشو میدم به دولت🤣🤣🤣

خب حقوق‌ها هم‌ همونقدر کم میشه دیگه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

♦️پرداخت ماهانه ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان به هر نفر با تصویب طرح تامین کالای اساسی

🔹 سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس: در صورت تصویب طرح الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالا‌های اساسی ۲۰ میلیون نفر ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان و ۴۰ میلیون نفر نیز ماهیانه ۶۰ هزار تومان به صورت بن کالایی دریافت خواهند کرد.

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
من حاضرم قیمتا برگرده به سال ۸۷ قبل یارانه دادن خودم همین یارانه رو دوبرابرشو میدم به دولت🤣🤣🤣

والا

جیب مارو خالی میکنن سر یارانه ۴۵تومنی منت هم میذارن.الان هر جا بگی ما یه دلار و خورده ای یارانه میگیریم پناهندگی میدن بدون شک

کی فکرش میکرد خامه صبحانه باشه سیزده تومن،شکلات صبحانه سی تومن از اون مهم تر پارازین هشششششششت تومن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

من چطوری یارانمیو یا پول ماهیانه از خانوادم بگیرم

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
هی خواهر ۴۵ تومن میداد اینطور رشد قیمت داریم فکر میکنی بیشترش کنه، فقط یارانه رو بیشتر میکنه؟!! ق ...

اب و برق و که چن ماه گرون کردن ،حداقل بیشتر یارانه بدن ،میدونم بخدا،خدا لعنتشون کنه،شوهرم متولد سال ۶۰میگه ما دبستانی بودیم سالی سه بار یه ماشین دفتر و مداد و پاک کن و اینا میاوردن مدرسه به هر نفر چنتا دفتر،چنتا مداد مشکی،چنتا قرمز و پاک کن و مداد تراش میدادن 

ولی حالا مخارج تحصیل مدارس دولتی میلیونی شده

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
خب حقوق‌ها هم‌ همونقدر کم میشه دیگه 

بشه معم نیست به خدا اوصاع قبل یارانه خیلی بهتر بود، فکر کن بنزین ۱۰۰ تومن بود گوشت ده تومن

پول آب و برق و گاز ۲ هزار تومن ابن حدودا 

اوووف دست رو دلم نذار

منتظر اتفاقات خوبم 
من چطوری یارانمیو یا پول ماهیانه از خانوادم بگیرم

اگه خرجتو میدن که یارانه یک درصد خوردو خوراکت میشه گرفتن نداره

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2706