2726
عنوان

براتون سوره قدر میخونم🌸

111 بازدید | 19 پست

سلام سوره قدر میخونم هدیه ب 14 معصوم و حضرت رباب و حضرت رقیه و حضرت علی اصغر و مادرم🌷🌼

دوست داشتین تاپیک زیر شرکت کنید اول نیت کنید💖https://www.ninisite.com/discussion/topic/5122944/1400-صلوات-هدیه-ب-حضرت-علی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

من

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای حاجت دله منم بخونین منم فاتحه میخونم برای مادر مرحومتون

ممنون عزیزم ان شاالله دلتون شاد بشه، 💚🙏

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706