2726
عنوان

لنز برای چشم ضعیف

1533 بازدید | 21 پست

بچه ها کسی اینجا لنز گرفته؟؟ 

چجوریه ازش راضی هستید ؟ میخوام ۶ ماه بخرم . چقدر طول میکشه ک لنز اماده بشه منظورم اینکه همون موقع ک میریم چشم پزشکی لنز اماده هست ک بخری یا باید سفارش بدی؟؟

هر راهنمایی دیگه ک میدونید در رابطه با لنز و استفاده ازش بهم بگید😍

باید سفارش بدی برات آماده کنن. مدت آماده‌سازیش مثل عینکه. خیلی زمان بر نیست. 

من از لنز فقط برای مراسم‌ها استفاده میکنم که مجبور نباشم عینک بزنم. 

یه مدت بدون عینک بودم، مجبور شدم مدام لنز بزنم، سر کار هم میرفتم، هوا تهران هم که آلوده، لنز آلودگی‌رو به خودش میگرفت، سرددرد و چشم درد وحشتناکی میگرفتم. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتری که تجویز میکنه توی مطبش داره چون باید توی چشمت ببینه باز معاینه کنه عزیزم مگر اینکه شمارت خیلی خاص و بالا باشه یا رنگی طبی بخواهی شرکت زنگ میزنن میاره مطب نهایتا دو ساعت طول میکشه  '

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2728
باید سفارش بدی برات آماده کنن. مدت آماده‌سازیش مثل عینکه. خیلی زمان بر نیست.  من از لنز فقط بر ...

اره منم اتفاقن برای مراسم ها میخوام ...

بعد من حس میکنم استفاده ازش خیلی سخته یا توی چشم میشکنه!!!! اینطور ک نیس؟

اره منم اتفاقن برای مراسم ها میخوام ... بعد من حس میکنم استفاده ازش خیلی سخته یا توی چشم میشکنه!!!! ...

نه عزیزم. خشک نیست که بخواد بشکنه! انعطاف‌پذیره. حتما قبل و بعد از استفاده لنزتو با مایع لنز تمیز کن. وقتی هم استفاده نداری، بزار توی مایه لنز بمونه. مواظب باش خشک نشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دکتری که تجویز میکنه توی مطبش داره چون باید توی چشمت ببینه باز معاینه کنه عزیزم مگر اینکه شمارت خیلی ...

باید حتمن بری چشم پزشکی؟؟

اخه من میخوام برم از عینک فروشی ها بخرم بعد اونجا اماده داره یعنی؟؟ 

استفاده ازش سخته ؟

باید حتمن بری چشم پزشکی؟؟ اخه من میخوام برم از عینک فروشی ها بخرم بعد اونجا اماده داره یعنی؟؟  ...

باید بری چشم پزشکی، نسخه میخوان.

باید حتمن بری چشم پزشکی؟؟ اخه من میخوام برم از عینک فروشی ها بخرم بعد اونجا اماده داره یعنی؟؟  ...

نه عزیزم سخت نیست ولی بهداشتش مهمه ناخونات کوتاه باشه چون لنرو میپرونه بغلاش انگار موش جوییده باشه فقط هم توی دستگاه معلومه به چشم نمیاد' با پنس هم برندارش اونم خش و خط میندازه' مایع لنز رو ابتکار نزن هیچ وقت سرم شستشو رو جایگزینش نکن اون برای شستسو هست مایع لنز برای نگهداری و نرم نگه داشتنش از پزشک بگیر گلم این ریسکو نکن چشم حساسه مهمه

نه عزیزم سخت نیست ولی بهداشتش مهمه ناخونات کوتاه باشه چون لنرو میپرونه بغلاش انگار موش جوییده باشه ف ...

شب موقع خواب باید درش آورد ؟ منم چشمام ضعیفه از عینک بدم میاد 

یکیش نزدیک بین و یکیش آستیگماته

شب موقع خواب باید درش آورد ؟ منم چشمام ضعیفه از عینک بدم میاد  یکیش نزدیک بین و یکیش آستیگماته

اره گلم در باید بیاری از چشمت استخر و حمام هم همینطور 

2706