2733
2734

😊😊😊😊👩‍🏫👩‍🏫👩‍🏫

خانم کاربلد هستم♡مدرسِ زبان انگلیسی ♡با پنج سال سابقه ی تدریسِ کلاس های حضوری و آنلاین ،برای تمامی سنین و تمامی سطح ها.                                                                            برگزار کننده ی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت،با پیگیری و پشتیبانی ،تضمینی💯 (طبق برنامه)،جلسه ی اول رایگان  ✅                                     کلاس های حضوری (فقط تهران) ، آنلاین (سراسر کشور)           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه پس همرکاریم من پارسال شروع ب تدریس میکردم

موفق باشی گلم 

منم ۵ سال سابقه دارم 

خانم کاربلد هستم♡مدرسِ زبان انگلیسی ♡با پنج سال سابقه ی تدریسِ کلاس های حضوری و آنلاین ،برای تمامی سنین و تمامی سطح ها.                                                                            برگزار کننده ی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت،با پیگیری و پشتیبانی ،تضمینی💯 (طبق برنامه)،جلسه ی اول رایگان  ✅                                     کلاس های حضوری (فقط تهران) ، آنلاین (سراسر کشور)           
2738
خیلی علاقه دارم یاد بگیرم ولی می ترسم بازم یاد نگیرم دلزده بشم   گلم نحوه تدریس مجازیت به چه شک ...

ببین 

اول سن مهمه ک چجوری با طرف رفتار کنم 

دوم ازت ازمون میگیرم ببینم چقد بلدی اینا 

بعد اول دوره میکنم هر جلسه درس قبلی رو 

ب صورت ویس و ویدیو و ..