2737
2734
عنوان

نظرتون درباره این دوتاخانم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 30 پست

با انژری موافقم 

ولی یه خانم واسه شخصیت خودشم شدم با صدای بلند حرف نزنه بهتره 

یه کمی آروم

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که پرسروصداس بیشترمیپسندم چون خودم اینطوریم😁

منممم💃😻❤

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 

یه مدرسه پسرونه و همکاریهای مرد ؟

به نظرم شما اون آدم آرومه هستی

اون دو نفر مدلشون اینطوریه 

فکر میکنند اگر کمتر تو چشم باشند براشون بهتره و حس امنیت میده بهشون این رفتار 

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2731
مسلمه اونی که سوالاش رو می‌پرسه و.... بهتره  البته در صورتی که پررو نباشه و حد و حدود رو رعایت ...

نه خیلی لفظ قلم و شیک حرف میزنه فقط خجالتی نیست باآقایون راحت صحبت میکنه ممکنه بحثی روبازکنه

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
بستگی داره چطور رفتار کنه و حرف بزنه با بقیه

حرف زدنش مشکلی نداره محترمانه 

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 

هیچ کار خوبی میکنه منم اخلاقم همینجوریه وقتی با یه مرد طرفم ترجیح میدم استوار تر و با اعتماد بنفس‌تر وایسم و حرف بزنم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
خوب شخصیتشه من بودم میگفتم چه ادم با انرژی و از مصاحبت باهاش لذت میبردم

من همینطورم و دوست دارم افراد دوست باشم ولی هیچ وقت رفتار من میتونه شبیه شون باشه

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
هیچ کار خوبی میکنه منم اخلاقم همینجوریه وقتی با یه مرد طرفم ترجیح میدم استوار تر و با اعتماد بنفس‌تر ...

پس چرا من وقتی خدااعتمادبه نفس و خوب تو بحث هاشون همراهی میکنم یاتودفترموضوعی روپیگیری میکنم بعدش به خودم میگم چرامث اون دوتااهسته نمیدی آهسته بیای کسی نبیندت کسی باهات هم کلام نشه همش حس بدی ازخودم میگیرم که تنهاوسط اونابودم

شخصیتاشون متفاوت،هیچ نظر دیگه ای نمیشه داد،نه میشه گف خوبن نه بدن،من خودم با مردای غریبه گرم نمیگیرم نه اینکه خجالت بکشم کلا شخصیتم این مدلیه، ولی اگه بخوان حقمو بخورن از هر مردی مردتر میشم،نمیشه گف اون دو تا خانم چون ساکتن پس توسری خورن، اگه منم معلم اون مدرسه بودم همین مدلی بودم برخوردم رسمی بود

پس چرا من وقتی خدااعتمادبه نفس و خوب تو بحث هاشون همراهی میکنم یاتودفترموضوعی روپیگیری میکنم بعدش به ...

ن بابا همچین فکری راجع ب خودت نکن 

همینجوری رفتار میکنن ک مردسالاری هنوز از بین نرفته و مردا حس میکنن زن ها عرضه هر کاری رو ندارن

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2706