2703
2553
عنوان

از خون میترسم ولی عاشق پزشکی هستم😰😭😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4286 بازدید | 42 پست
مامانم میگه تا تخصص ادامه بدم برم چشم پزشکی و.. که با خون سر و کار نداشته باشم

مگه چشم پزشکی با خون سرکار ندار ؟؟؟؟پس کی جراحی چشم و انجام میده اخه 

یکم ازلاعاتتو زیادتر کن اینجوری نمیشه انتخاب رشته کرد عزیزم 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه پرستاری که اصلا نمیرم . از محیط بیرستان اصلا خوشم نمیاد به روحیم نمیسازه

بعد انوقت خب پزشکی چجوری میری اونم همش محیط بیمارستانه عزیزم

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
مامانت درست میگن🤣

نبابا چشم پزشکی هم دوران عمومی رو باید بگذرونه دیگه☹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2714
آره ولی کارش خیلی راحت تر و تمیزتره

درسته میگن درساش سختترا از بقیه رشته ها؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
عاشق درامد فقط🤭😂 البته خب من عاشق درساشم هستم زیست دبیرستانو خیلی دوست داشتم

ببین عزیرم واقعا درسای پزشکی با زیست دبیرستان متفاوته، واقعا تو همون علوم پایه پوست میندازی بشی انترن داغونی 

هم درسای سنگین هم کارسنگین شیفت و بی خوابی و هزار جور مریضی و خستگی 

تا نهایتا بشی استاژر و بازم هم باید سخت کارکنی هم سخت درس بخونی و تازه اگه برای تخصص قبول بشی بشی متخصص 

اونقدر بیمارستان ازت کار با اندک حقوق میکشه که حالت جابیاد 

اصلا فکر اینکه خون نبینی رو از سرت باز کن چون میان جلوت آدم تشریح میکنن 

دیدن بافت بدن انسان رو میتونی تحمل کنی؟! 

هزارو یک سختی هست که فقط عشق میتونه کمک حالت باشه 

اونم عشق به شغلت نه پولش

یه صلوات برای سلامتی نی نی من میفرستی؟
بخدا همش حرفه ماهم تو فامیل زیاد داریم که ازخون میترسیدن ولی الان متخصص ان .اکثر دانشجوهای پزشکی ترم ...

عه خوبه . پارسال ۹هزار بودم امسال ۴ هزار خداکنه سال دیگه برسونم به هزار

رتبت چنده؟

۴هزار منطقه ۲

عزیزم شما فعلا بخون تخصص عمومی رو بگیرین

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
بعد انوقت خب پزشکی چجوری میری اونم همش محیط بیمارستانه عزیزم

خب بعضی تخصصی ها میتونه خودش کلینیک بزنه مثل پوست و چشم پزشک و رادیولوژی و...

2706