2733
2734

واسه مشکل پ.ری.د.یش چون هروقت پ میشه کلی باعوارض هست یاموهاش میریزه یا جوش میزنه وخونریزیشم کمه حالا عکسارو بزارم شمامیگین چین واینکه واسه بارداریش مشکلی ایجادنمیکنن

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

بذار

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ای کاش برای این مشکلشون که جدی هم هست، پیش یه متخصص میرفتن. البته با احترام به طب سنتی...  حتما ...

رفته ولی هیچ جوابی نگرفته هیچی شما نمیدونین چین 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

زیاد اطلاعات دقیق ندارم ولی فک کنم ک از رازیانه برای مشکلات زنان استفاده می شه.فقط همینو می دونم😶 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚الهم عجل لولیک الفرج💚می شه لطفا برای حاجت رواییم یه دونه صلوات بفرستی؟ان شاء الله که خودتم حاجت روا بشی❤️
زیاد اطلاعات دقیق ندارم ولی فک کنم ک از رازیانه برای مشکلات زنان استفاده می شه.فقط همینو می دونم😶&n ...

بله ممنون

2706