2733
2734
عنوان

اگه شما متاهل باشین به خواهر متاهلتون چندمیلیون پول قرض بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 36 پست

بعد فکرت هم اشتباهه که میگی بانک فلان سودو میده بیرون فلان سودو میده 

کسی اجبرات کرده قرض بدی؟ 

من جونمم میدم 

منم متاهلم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

اگر کار روبرای رضای خدا انجام داده باشم دیگه نباید توقع جواب وپاداشش رو از بنده اش داشته باشم ...هرچنداگر این کار رو شوهر خواهر میکرددرواقع به خودش احترام گذاشته بود 

🌺🌺🌺🌺اللهم عجل لولیک فرج🌺🌺🌺🌺اللهم صل علی محمد وآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روابط و سخت نکنین مهم نیت کار که کار طرف رو راه انداختین خداخیرتون بده

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
2738
شما قرض دادی یا شوهرت؟ به خواهرت دادی یا شوهر خواهرت؟  شاید روش نشده بنده خدا  من کلی قر ...

پول من که نبود چون شاغل نیستم اون پول شوهرم بود داد به اینا به اون زن و شوهر 

این موضوع برای من نیست برای یه شخص دیگست 

نه نیازی به تشکر شوهرش نیست،رابطه خواهری خیلی بالاتر ازین جور حساب کتاب کردنه.اگه ناراحتین ک نزول ندادین پس بگیرین،حتی توو ذهنتون هم فکر منت گذاشتن نباشین.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706