2737
2734
عنوان

من خاهرکوچیکم تو بشو خاهربزرگه ی با سیاستم😉

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 46 پست
در این زمینه بشددددت باتجربم درخدی که پشیمون از هیچ کارم نیستم...دوستام همش میزنگن ازم مشاپره میگیرن ...

جووون تو اونی ک دنبالش میگردم 😍😂سخن بگو خاهر بذا مستفیض شیم ❤️

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت خونه پدرشوهرت باشوهرت حتی بحث لفظی نداشته باش اونجا مثل پروانه دور شوهرت بچرخ

این مثه پروانه دور شوهر گشتنو من نمیفهمم یکم میشه بازش کنی ؟ 😐

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
دوران عقد همسر مثل گل سفال گری میمونه هر طور فرمش بدی همون حالت و میگیره حواست و جمع کن خوب حالتش بد ...

مثلا چیکار میکردی ؟

2731
یعنی چیکار کردین که پشیمونید؟

دوران عقد خیلی کار میکردم خونشون در حدی ک مادرشوهرم ۲ کیلو سبزی هم میخرید ب من زنگ میزد ک بیا 

یا بیا لباسهامونو اتو کن مهمون دارم بیا برای هر چیزی ازم انتظار داشت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ب خانواده ی شوهر رو نده تند تند نرو خونشون احترام بزار بهشون ولی صمیمی نشو حرفی زدن بهت برخورد همو ...

دمت گرم

زیاد خونشون نمون فردا میکوبن تو سرت، سعی کن تو جمع خانواده شوهر ساکت ترین باشی تا ازت نپرسیدن نظر ند ...

اینجوری نمیگن لاله؟ 

دوران عقد خیلی کار میکردم خونشون در حدی ک مادرشوهرم ۲ کیلو سبزی هم میخرید ب من زنگ میزد ک بیا  ...

وای خدا 

2738
کم گو و گزیده گو زیاد حرف بزنی گرم حرف میشی یه چیزهایی میگی نباید بگی

عاهاااا🙌🏻

وای خدا 

حواست و جمع کن در حد سفره باز کردن و جمع کردن کمک کن همین

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
حواست و جمع کن در حد سفره باز کردن و جمع کردن کمک کن همین

من ظرف نمیشورم خونشون 

ولی مثلا آشپزخونه رو یکم جم و جور میکنم بعد از غذاها همین 

عاهاااا🙌🏻

من ۱۰ سال ازدواج کردم تا حالا تو خونشون مسولیت هیچی به عهده ام نذاشتن چون دوست نداشتم بزارن خودم کنار کشیدم یه بار هم غذا نزاشتم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706