2737
2734
عنوان

خسته شدم😭😭

497 بازدید | 48 پست

دخترم ۸ ماه و نیمه اس

چهار ماه اول ک پدرمو دراورد

الانم  بشدت ب من وابسته اس

ن از دست کسی حتی پدرش غذا میخوره ن بغل کسی میره ن پیش کسی جتی پدرش میمونه

فقط و فقط وفقط من

مدام میخواد بغلش کنم 

دلم گریه میخواد

ی کم بهم انرژی مثبت بدین

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگذره این روزها

حتی با اسباب بازیاشم بازی نمیکنه

خستمممممم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2731
صبر کن چند ماه دیگه همچین خوب بشه 

یعنی میشه

دلم میخواد برم سرکارم

ولی نمیتونم نمیشه

عزیزم این دوران میگذره بعدش بزرگ میشه و کم کم ازت دور میشه 

دلت واسه این روزا تنگ میشه

خدا بهت همچین نعمتی داده گلم

الان من دلم میخواد مادر بشم و خیلی های دیگه مث من هستن

پس به این چیزا فک کنی ارومتر میشی  

2738

دختر من افتصاح بود اخلاقش یک بار نشد بربم جایی زهرموم نکنه الان خدارو شکر انقد خوب شده البته از دو سالگی خوب شد راه درازی داری عزبزم😂

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
کاریه ک خودت شروع کردی تا گریه کرده زود بغلش کردی عزیزم .نمیدونستی بدعادت میشه

رفتم خونه مادرم بابام میبردش مامانم میاوردش داداشم میبردش اونیکی میاوردس مدام تو مغازه و خیابون بود و بغل اونا

الان ی ماه پوستمو کنده

برعکس پسر من که دوسالم جایی بمونه اصلا دلش برام تنگ نمیشه من خیییییلی ناراحتم دوست داشتم بهم وابسته ...

خوشبحالت بخدا

حتی از دست باباش غذاهم نمیخوره

رفتم خونه مادرم بابام میبردش مامانم میاوردش داداشم میبردش اونیکی میاوردس مدام تو مغازه و خیابون بود ...

کم کم توجه نکن دیر بها بده قایم موشک بازی کن غذا بزار جلوش درست میشه

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
برعکس پسر من که دوسالم جایی بمونه اصلا دلش برام تنگ نمیشه من خیییییلی ناراحتم دوست داشتم بهم وابسته ...

ن اين مدلي خوبه ن وابسته 

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2706