2737
2734

من خودم یبار ظرف سالاد زمستانی دستم بود اومدم بذارم داخل  یخچاا از دستم سر خورد محکم خورد کف اشپزخونه

کلللل اشپزخونه شد گوجه ای😞

یبارم مامانم تن ماهی گذاشته بود بپزه بعد یادش رفت یهو دیدیم صدای انفجار اومد و بعد سقف کللللا پر تن ماهی شده بود🙄🙄

یبارم عصبی بودم بعد داشتم با قیچی مرغ خورد میکردم نمیدونم شوهرم چی گفت منم از حرصم قیچی روپرت کردم تو سینک و رفتم جواب شوهرمو دادم بعد اومدم دیدم سینک سوراخ شده🤦🏻‍♀️

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شکر های حل شده تو آب توی پارچ بود مامانم گذاشته بود شربت درست کنه

ریختم تو خورشت قیمه😂

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738

اولین هفته ازدواجم بود لباس شویی درش رو نبستم آشپزخانه کف کرد   

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
سالاد زمستانی چیه؟؟؟؟؟ بستنی زمستونی که خیلی دوست دارم. سالادش چیه؟

همین ک کوچه و خیار و هویج و...ریز میکنن با گوجه رنده شده و سرکه مخلوط میکنن

ما بهش میگیم سالاد زمستانی

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
دوتای آخری خوب بودن😂😂😂

😁😁تازه طلبکارانه ب شوهرم میگفتم درستش کن

2706