2726
عنوان

شام چی بذارم بیاین ایده بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 28 پست

میخوام خورشت مرغ با گوجه بپزم

(بجای رب گوجه رنده شده میزنم) 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام خورشت مرغ با گوجه بپزم (بجای رب گوجه زنده شده میزنم) 

گوجه زنده شده؟؟؟😲😲😲😲

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
گوجه زنده شده؟؟؟😲😲😲😲

آره

دست و پا در میاره تو خورشت شنا میکنه

نخوردییی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
میخوام خورشت مرغ با گوجه بپزم (بجای رب گوجه رنده شده میزنم) 

من درست میکنم عالی میشه پیاز داغ درست میکنم بعد روش مرغ رو میچینم روی مرغ گوجه ک کلفت حلقه شده و بعد پیاز زیاد خورد شده

توی ی لیوانم ی قاشق رب و آب و ادویه و نمک و ی ذره روغن قاطی میکنم میریزم روش و درشو میبندم عالی میشه

من درست میکنم عالی میشه پیاز داغ درست میکنم بعد روش مرغ رو میچینم روی مرغ گوجه ک کلفت حلقه شده و بعد ...

نه اینطور نیست اینی که من میگم

گوجه برای 4 نفر 6 7 تا رنده میکنم

بعد پیاز و سرخ میکنم گوجه هارو هم میریزم و با نمک و ادویه تا آبش کشیده بشه تو این فاصله مرغ هارو سرخ میکنم بعد آب میریزم تو گوجه ها و به قل زدن که افتاد مرغ هارو بهش اضافه میکنم میذارم جا بیوفته

با پلو محشره ما خیلی دوست داریم😋😋

نه اینطور نیست اینی که من میگم گوجه برای 4 نفر 6 7 تا رنده میکنم بعد پیاز و سرخ میکنم گوجه هارو هم ...

نوش جونتون🌹اینجوری هم درست میکنم با گوجه رنده شده خیلی خوشمزه میشه مخصوصا اینکه ما گوجه محلی داریم خیلی خوشمزه هستن

میشه ب مام بگی چجوریه

بله گلم 

پیازچه شوید جعفری رو خورد کن ژامبون رو خورد کن سیب زمینی آب پز هویج آب پز  رو خورد کن بعد نخود فرنگی آب پز  و خیارشور رو اضافه کن کمی نمک کمی آویشن کمی آبلیمو بریز بعد ۵ الی ۶ قاشق پر سس مایونز و ۴ قاشق ماست رو باهم قاطی کن به مواد اضافه کن بعد خوب هم بزن بزار یخچال ۱ الی ۲ ساعت بعد نوش جان کنین 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱