2733
2734

بچه ها برا انجام یه عمل جراحی کوچولو دکترم منو فرستاد تست خون کرونا که بذاره رو پروندم منم کاملا مطمئن بودم سالمم اما......

نتیجه مثبت شد وفرستاد تست اصلی اونم خیلی ناباورانه مثبت شد فقط وفقط چندروز بود یکی از چشمام خارش داشت وکمی صورتی شده بود سفیدیش عین کسی که تازه از خواب بیدار شده فکر میکردم پشه نیش زده

چندینبار برا انجام آزمایش رفتم بخش کرونا همه رو دیدم فقط متوجه شدم که هم اونی که علائم داشته هم بی علائما عین من رنگ سفیدی چشماشون صورتی خیییلی روشن بود خیلی دقت کردم

یکی اینکه یه کوچولو خشکی انتهای زبان 

این دو علائم تو هممون یکسان بود خیلی مراقب باشید 

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎

من ازروز اولی که کرونا اومد

ازهمون شبش شروع کردم به خوندن زیارت عاشورا وتوسل کردم به سیدالشهدا...وخودمونو سپردم به آقا

تاالان که سالم موندیم ان شالله تا آخرشم سالم میمونینم

فاز عقاب!... ادعا گرگ!.... رخ کلاغ👺🤌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازروز اولی که کرونا اومد ازهمون شبش شروع کردم به خوندن زیارت عاشورا وتوسل کردم به سیدالشهدا...وخ ...

توروخدا برای سلامتی همسرم و خانوادم و خودمم دعا کن

خواهش می کنم مارم دعا کن که سالم بمونیم

التماس می کنم اسمم مهدیه اس

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2731
توروخدا برای سلامتی همسرم و خانوادم و خودمم دعا کن خواهش می کنم مارم دعا کن که سالم بمونیم التماس ...

آخیههه..عزیزم چشم مگه میشه من عزیزای دلم وهم وطنای خودمو دعا نکنم به روی چشم من واسه همه دعا میکنم میشنوم کسی مبتلا شده غم دنیا میریزه روم...من دعای فرجم زیاد میخونم توصیه میکنم شماهم بخونی دوست عزیز

دنیا داره ضدغفونی میشه تا مولام آقا امام زمان بیاد

نمیگم بنده درست کاریم نه ...شایدم همین فرداافتادم مردم ..ولی اینا همش عذاب الهی تروخشک همه دارن میسوزن..

فاز عقاب!... ادعا گرگ!.... رخ کلاغ👺🤌