2737
2734
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 237 پست

پوشک شده بسته ای ۱۰۰ هزار تومن والله من اوصاع مالیم خوبه ولی حیفم میاد نه اینکه کم برارم برا بچه هام ولی وقتی روی یه پوشک ثبات قیمت نیس دیگه بقیه چیزا بماند میگی بیمارستان  دولتی و مجانی میرم درمانگاه میرم من تو بیمارستان  دولتی هم زایمان کردم مثه یه موجود اضافه و انگل با آدم برخورد میشه فقط لباس و اسباب بازی نیس دو روز دیگه همین بچه میره مدرسه میبینه دوستش کیف فلان مدل و کفش و لوازم  تحریر خوب داره میاد خونه و حالیش نیس که پول داری یا نه

چرا فكر ميكنين هركى پول نداره، عقده ايه؟!!!!!!!! اين عقده اى بودنه، دليلش بى پولى نيست، دليلش بد تر ...

زمان ما و شما فرق میکرد با ی دفتر سادم درس رو میگذرونیدیم برامون مهم نبود رنگش چیه طرحش چیه ولی بچهای الان چی 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نگفتم همسرم عقده ای شما هم لطفا توهین نکن همسر من مرد بسیار شریفیه که همه رو سرش قسم میخورن ولی ...

شوهررشما نسل قدیم بوده با سختی کشیدن خودساخته شده نسل امروز نمیشن بجاش عقده ای میشن چون فاصله های طبقاتی زیاده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

متاسفم برا طرز فکر اوناییکه میگن شما فقط تولید مثل بلدید! چقدر حقیر و دهن دریده

امثال این افراد وافکارشون فقط و فقط داره باعث میشه جمعیت رو به پیری بره ، اطلاعاتتون رو بالا ببرید،انقدر تک بعدی و سطحی نگر نباشید،تازه به دوران رسیده نباشید ،عقده ای نباشید

یاد بگیریم بچه هامون رو بالغ و به دور از عقده بار بیاریم

یاد بگیریم و به بچه هامونم یاد بدیم باید روی پای خودشون بایستن حتی در سخت ترین شرایط کم نیارن و تلاش کنن.چه بسا کسانی که ارث کلانی بهشون میرسه و با یک اشتباه همه رو از دست میدن و اون زمانه که باید از صفر شروع کنن.ما تا ابد نیستیم که مواظب بچه هامون باشیم بلکه باید اونها رو افرادی خودساخته و باعزت نفس و با وجدان باربیاریم.یه نگاهی به موفق ترین افراد جامعه بندازید خیلیاشون از صفر به صد رسیدن 

نسل ما فقط یاد گرفتیم بنالیم از نداری ، ذات متوقع و گشنه امون باعث شده از همه توقع داشته باشیم که ای وای چرا پدرم پولدار نبود منو دنیا اورد،چرا مادرم منو زایید وقتی پول نداره برام فلان و بهمان کنه.اینجور گشنگی ها حتی اگرتیلیارد تیلیارد ثروت داشته باشن،بازهم سیر نمیشن و خیلی که خودشونو خسته کنن یه بچه بیارن که اون رو هم ایا بیارن یا نیارن 

نسل آینده قربانی افکار پوچ و ظاهرا روشنفکرانه ی شماست چرا که در تنهایی و افسردگی شدید ناشی از بی کسی دست و پا خواهد زد

در اینده ما شاهد نسلی خواهیم بود که ۷۰ درصد جمعیتش رو افراد مسن تشکیل میدن.من منکر این نیستم که ثروت و رفاه خوبه اما باید دونست بچه ی زیاد اوردن عیب نیست این تربیت نادرست بچه ست که عیبه و باعث شده نسل ظاهرا بالغ الان افرادی کاملا تجملاتی و بی فکر باشن 

دوست خوبم شما بهترین کاررو میکنید که به فکر تنهاییه بچتون هستید.هیچ بچه ای بدون اسباب بازی و امثالهم ،عقده ای بار نخواهد آمد اگر ما درست تربیتشون کنیم،برای فرزندتون پشتکار و اراده و وجدان به ارث بگذارید.به افکارتون افتخار میکنم!

ممنون میشم اگر هیچ پاسخی از هیچکس دریافت نکنم

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2731

میخواهید مادر بشین بشین چه مادر یک بچه چه مادر 10 بچه ولی خواهشا سعی کنید همگام با تکنولوژِی و فرزندانتون رو به جلو برین پیشرفت کنید اطلاعات کسب کنید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

پوشک شده بسته ای ۱۰۰ هزار تومن والله من اوصاع مالیم خوبه ولی حیفم میاد نه اینکه کم برارم برا بچه هام ولی وقتی روی یه پوشک ثبات قیمت نیس دیگه بقیه چیزا بماند میگی بیمارستان  دولتی و مجانی میرم درمانگاه میرم من تو بیمارستان  دولتی هم زایمان کردم مثه یه موجود اضافه و انگل با آدم برخورد میشه فقط لباس و اسباب بازی نیس دو روز دیگه همین بچه میره مدرسه میبینه دوستش کیف فلان مدل و کفش و لوازم  تحریر خوب داره میاد خونه و حالیش نیس که پول داری یا نه

میخواهید مادر بشین بشین چه مادر یک بچه چه مادر 10 بچه ولی خواهشا سعی کنید همگام با تکنولوژِی و فرزند ...

حتما دلم میخاد و تمام تلاشمو برای خوشبختی و پیشرفتشون خواهم کرد 

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
همسر من با خنده و حس خوب ازش تعریف میکنه ادمهای خودساخته و بزرگ اینطوری میشن

ادمهای مثل همسر شما به بچه هاشون سختی میدن چون خودشون خوشحالن با سختی بزرگ شدن

ولی ادمی مثل همسر من که از گذشتش راضی نیست برای بچش بهترینارو فراهم میکنه و از الان به فکر برای تحصیل پسرم خارج از کشوره

من اینجوری بیشتر میپسندم که به فکر آینده ی پسرشه و نمیگه من سختی کشیدم پسرمم سختی بکشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
پوشک شده بسته ای ۱۰۰ هزار تومن والله من اوصاع مالیم خوبه ولی حیفم میاد نه اینکه کم برارم برا بچه هام ...

عزیزه من کو تا اون موقع ک بخادبره مدرسه جورش میکنیم براش  قدیما پوشک نبود   ما عقده ای شدیم؟

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  

پس چرا اون اول گفتید اهمیتی نداره؟ دارید حرفاتونو عوض میکنید

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

موفق باشید ولی کسی را نازا خطاب نکنیم منی که به هر دلیلی تک فرزندی انتخاب کردم هم حتما و قطعا دلایل محکم خودم را دارم عزیز دلم دل کسی را نرنجانیم از خودمون مراقب کلمات باشیم بچه ها اول از رفتار ما میاموزن بعد از کلام ما 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
پوشک شده بسته ای ۱۰۰ هزار تومن والله من اوصاع مالیم خوبه ولی حیفم میاد نه اینکه کم برارم برا بچه هام ...

اینجا دوستان میگن نباید این چیزارو برای بچت بخری...باید بزنی تو سرت بچت و براش چیزی نخری تا خودساخته بشه😂

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
شوهررشما نسل قدیم بوده با سختی کشیدن خودساخته شده نسل امروز نمیشن بجاش عقده ای میشن چون فاصله های طب ...

منم قبول ندارم که بچه باید سختی بکشه تا خودساخته بشه

کاش اونایی که طرز فکرشون اینجوریه جور دیگه به فکر تربیت بچه هاشون باشن نه با سختی دادن به بچه ها

عزیزه من کو تا اون موقع ک بخادبره مدرسه جورش میکنیم براش  قدیما پوشک نبود   ما عقده ای شدی ...

گلم مسئله پوشک نیست و عقده ای نشدن نسل ما به هر حال پوشک الان برای راحتی ما  و بچه های ما ساخته شده مگه غیر از اینه عزیزم بله میشه به بچه کهنه هم بست ولی خب عرض کردم روزگار در حال تغییره و رو به جلو 

2706