2737
2734
عنوان

یسوال نی نی یارا چجوری نی نی یار شدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساکت ودست به سینه نشستن مونا تهرانی مبصرشون کرده🙄

مونا تهرانی کیه

ابی تر از انم ک بیرنگ بمیرم ... از شیشه نبودم ک با سنگ بمیرم ... من امده بودم ک تا مرز رسیدن ... همراه تو فرسنگ ب فرسنگ بمیرم ... تقصیر کسی نیست ک اینگونه غریبم ... شاید خدا خواسته ک دلتنگ بمیرم

اقوام خانم تهرانی ان

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2728

از ما بهترونن

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2738
مدیر سایت😊

سایته چی؟

من با چندتاشون دوستم ولی بهم گفتن چیزی نگم🥴

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
میخواسم من بزنم تایپکشو هههه واقعا چطور شده

تفاهم داریم 😂😂

ابی تر از انم ک بیرنگ بمیرم ... از شیشه نبودم ک با سنگ بمیرم ... من امده بودم ک تا مرز رسیدن ... همراه تو فرسنگ ب فرسنگ بمیرم ... تقصیر کسی نیست ک اینگونه غریبم ... شاید خدا خواسته ک دلتنگ بمیرم

گویا استخدام شدن🤔و احتمال ۱۰۰ درصد از کاربرای خودِ سایت بودن که به دلیل دارا بودنِ شرایط استخدام شدن🐣🌹🌻

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸

@نی_نی_یار_5  

توضیح لطفا❤️😁

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2706