2733
2734
دوره این چیزا تموم شده  من ک داداشم بهم میگه اگ عرضه داری خودت یکیو پیدا کن و باهاش ازدواجم بک ...

خوشبحالتون کاشکی من ده سال دیرتردنیامیومدم🤭

درتاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چند وقت دوست بودی ؟

۳سال و نیم حدودا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
مادرم و خواهرم ميدونستن. ٥ سال طول كشيد بعد اومد خاستگاري و ازدواج كرديم. 

چقدر طولانی خب مامانت چیزی نمیگفت ؟ 

چند سالتون بود ؟

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 
دوس پسر چرا بترسه😂همچی دو طرفس یکی درخواست میده یکی هم قبول یا رد میکنه

نمیدونم خو بالاخره میرن یقه پسر میگیرن تو دخترمون از راه ب در کردی دیگه

2738
چقدر طولانی خب مامانت چیزی نمیگفت ؟  چند سالتون بود ؟

نه ديگه ميدونست قصدمون ازواجه. چون شوهرم به خانوادش گفته بود و تصميمش جدي بود. هردو دانشجو بوديم شرايط ازدواج نداشتيم صبر كرديم شرايط جور بشه

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

والا دهه 60 ایا هم دوست پسر داشتن و شر نشد 

لان دیگه همه اوپن مایند شدن

عادی شده

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
اگه واقعا بخوامش  نه

یعنی اگه جدی نخوایش و فقط برا دوستی باشه و بدونی خانوادش گیر میدن  میترسی که دوست شی بفهمن دردسر شه ؟ 

2706