2733
2734
عنوان

چرا اینجوری هستین؟ 😕😕😕بیاین

102 بازدید | 8 پست

یه سریا که تعدادشونم خیییلی زیاده متاسفانه اینجا.... یه چیز مثبت درونشون نیست همیشه فاز مخالف دارن و بنظرشون خیلی سلیقشون خوبه و بقیه چیزای خز انتخاب میکنن هرکس خونشو میذاره میگن زشته وسایل میخره میگن این خوب نیست زشته میان میگن با همسرم دعوام شده میگن جدا شو ولی خودشون تاپیکایی که زدن رو بخونین نوشته شوهرم بهم خیانت کرده چیکار کنم  چرا چیزای بد رو واسه یقیه میخواین چرا نمیتونین دل کسیو نشکنین حداقل توی مجازی... اگر از چیزی خوشتون نمیاد با احترام بگید مبارکت باشه عزیزم مثلا توی سلیقهی  من نیست... نه بگید این خیلی خزه نهههه خوب نیست برو یه چیز بهتر بخر این چیه و ازاین قبیل حرفا... بعضی از چیزا و اتفاقات بذ که تو زندگی واقعیتون اتفاق میفته کارما هست و نتیجه رفتارا و حرفاییه که به بقیه زذید و حس بدی که ب بقیه منتقل کردید پس خوب باشید تا خداهم براتون بهترینا رو بخواد🙏🙏😊😊حداقل توی مجازی باهم خوب باشیم و مهربون تر باشیم و درست حرف بزنیم 

خودت میگی ادمای مجازی  یعنی چی یعنی واقعی نیستند فقط مجازن  حساس نشو

ولی ادم که هستن! رباط نیستن که. خیلیا کسیو ندارن و دلشون ب ادمای اینجا خوشه باید حساس بود چون باادما سرو کار داریم حتی اگر مجازی باشه، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من چند روزه اومدم نی نی سایت کلا قاطی کردم علاوه بر چیزایی که استاتر گفت کلا مفهوم نامزد و شوهر و دوس پسر اینجا با دنیای واقعی فرق داره یا من جزو اصحاب کهفم؟؟؟🤔🤔🤔🤔

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
2731
ولی ادم که هستن! رباط نیستن که. خیلیا کسیو ندارن و دلشون ب ادمای اینجا خوشه باید حساس بود چون باادما ...

درسته ولی ادم باید بدونه که اینا مجازین مث چاقو هم میاونی میوه پوست بکنی هم ادم بکشی 

بستگی داره امثال ما چه استفاده ای کنن 

یا عقل دارن میوه پوست میکنن 

یا بیجنبه بازی در میارن ادم میکشن

2738