2737
2734

اين يعني عفونت كرده؟اصلا باز بود انگار 

يعني پاره شده؟😭😭😭😭😭😭شيش روزه زايمان كردم امروز درد داشتم نگاه كردم ديدم زرده

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره عفونت کرده

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه
رو بخیه هات نشستی؟

روزاي اول اصلا رعايت نكردم😭

چكار كنم اخه مجبور بودم بشينم شير بدم به بچم 

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
روزاي اول اصلا رعايت نكردم😭 چكار كنم اخه مجبور بودم بشينم شير بدم به بچم 

دکتر ب من گفت حتما بالشت طبی بگیر ی ور هم بشین.یعنی رو اون طرفی ک بخیه نیست

منم یکم رعایت نکردن فک کردم باز شدن دکتر تتراسایکلین 3 یا 5 درصد داد دقیق یادم نیست.خوب خوب شد

هر بار میری دستشویی خودت با سشوار خشک کن

دامن بپوش

روزی دوبار تو اب و بنیادین خیلی رقیق بشین(مثل جایی کمرنگ)بعد اومدی بیرون با سشوار خشک کن

2738
اگه باز شدن برو بیمارستان برات ترمیم کنن برا من همینطور شد

براي شما ترميم كردن؟من رفتم بيمارستان معاينه م كردن گفتن يكم باز شده بخيه ها

يه كرم نوشت گفت استفادع كن جذب ميشه

به نظرت جذب ميشه يا برم ترميم😕نميخوام گشاد بمونه😑

براي شما ترميم كردن؟من رفتم بيمارستان معاينه م كردن گفتن يكم باز شده بخيه ها يه كرم نوشت گفت استفاد ...

برامن کامل باز شده بود اینقد رفتم واومدم تا ترمیم کردن کلی ام درد کشیدم خدا لعنتشون کنه بار اول دادن یه دانشجو که بار اولش بود بخیه زد چقد درد کشیدم بلد نبود