2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس اول سخته عزیزم پایه اش ضعیف بار میاد

خب خودتم باهاش کار کن

بالاخره که باید بره مدرسه.یعنی فک میکنید کرونا تاسال بعد میره؟؟؟

نه بابا حداقل ۴سال درگیرشیم!!

وزن ۷۶قد ۱۷۶   وزن هدف ۷۰
وااای چه جراتی دارید شما! تو این وضعیت میفرستین

مدرسه اش غیرانتفاعی هست کلا ۴ تا توکلاس هستن.درضمن شیفتی هست کلاس دوم تا ششم یه روز درمیون فقط کلاس اولی ها هرروزن اونم گروه بندی شدن که بیشتر از۴ یا۵ نفر نمیان.قبل ورود به مدرسه ضدعفونی میشن وباکفش نمیذارن بادمپایی که قبلا خریدیم .اجازه درآوردن ماسک وشیلد هم ندارن .کلا ازهشت ونیم تا۱۰ کلاس دارن .اگه اینجوری نبودکه نمیفرستادمش

بعدشم تب میگیرن قبل ورود 

درضمن ماهممون ۳ ماه پیش گرفتیم 

وزن ۷۶قد ۱۷۶   وزن هدف ۷۰
2728
خب خودتم باهاش کار کن بالاخره که باید بره مدرسه.یعنی فک میکنید کرونا تاسال بعد میره؟؟؟ نه بابا حدا ...

تا سال دیگه ازمون خطا رو امسالی ها زدن ؛ انشالله هرچی که خیره برای بچه های همه پیش بیاد

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
مدرسه اش غیرانتفاعی هست کلا ۴ تا توکلاس هستن.درضمن شیفتی هست کلاس دوم تا ششم یه روز درمیون فقط کلاس ...

اگه گرفتین که خیالت راحت، ولی در کل هر چقدر بگن ضدعفونی میکنن و ازین کازا بازم مطمئن نیست ،مدرسه دختر منم غیرانتفاعی با تعداد کم گروه بندی کردن ولی ما نمیفرستیم مجازی باهاش کار میکنم خیالمون راحت ه حداقل از سلامتی بچمون

خدایا شکرت...
2738