2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی

220 بازدید | 19 پست

سلام من یه هفتس زایمان طبیعی داشتم یعدیه هفته انگار راه ادرارم درد داره وقتی پامیشم انگارمیخاد بیفته و داخل واژنم انگار انقباض داره یه چیزی حس میکنم انگاربازوبسته میشه بنطرتون طبیعیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

2731

خب احتمالا تنگ تر بشه واژنت😉

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

آره طبیعی ، ولی یه آزمایش ادرار بده عفونت نباشه

انقباض واسه جمع شدنش

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
منم سر دومین زایمانم همینجوری بودم به مرر زمان خوب شد

یعنی راه ادرارم چیزیش نشده تاحالاخوب بودم دوروزه اینجوریم وقتی پامیشم باید دست بذارم روش انگارمیخادبزنه بیرون

ای جانم چ دخمل کپلی داری خدا واست حفظ کنه    

ممنون😘😍 همچنین

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چی میخواد بیفته بخیه هات؟؟؟الان که خیلی زوده صبرکن ازنظر من یه ده روز دیگه برو دکتر بخیه هاتو ببینه

نه بخیه هامو ازبیرون دکتردیروز دید گفت عالیه هیچیش نیس ...داخل واژنم احساس میکنم یه چیزی هست وقتی میخندم یا خودبخودمنقبض میشه..یه دونه ازبخیه هامم پریروزافتاده دکترگفت کم کم همش میفته طبیعیه

2706