2733
2739

اینم خوشگله ببین بین این و اون از کدوم دستبند خوشت میاد

جفتش عالیه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حس میکنم دستبند اون چهارمی که قفل داره یه جوریه، دستبند آخری بهتر نیس؟

این دیگه خیلی سلیقه ایه واقعا.

من از اون بیشتر خوشم اومد ولی تو اگه دلت با اینه اینو بردار

نمیشه این ساعت رو برداری با دستبند یه ساعت دیگه؟😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
چرا میشه ، ولی کدوم ؟

واااقعا؟

ببین عکس سوم هم انگشترداره هم دستبند هم فک کنم پلاک زنجیر حالت سنگ هست خیلی خوجله این ساعتوبردار با اونا😍

این خیلی شیکه با یکی قبل این ک گزاشتی

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
واااقعا؟ ببین عکس سوم هم انگشترداره هم دستبند هم فک کنم پلاک زنجیر حالت سنگ هست خیلی خوجله این ساعت ...

آره میشه تکی هم سفارش داد .دقیقا از دستبند و پلاک اون خیلی خوشم اومده .سلیقه هامون مثل همه😊

آخری و سومی

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
آره میشه تکی هم سفارش داد .دقیقا از دستبند و پلاک اون خیلی خوشم اومده .سلیقه هامون مثل همه😊

عزیییزم بیابغلم😍😍❤🙆‍♀️

اره خیلی خوشگل میشه و اینجوری هم ساعت داری هم یه ست خوشگل😍

میشه لطفا وقتی سفارشت رسید بیای اینجا عکسشو بذاری و منم تگ کنی 

منم میخام سفارش بدم اگه راضی بودی 

2706