2737
2734

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تقدیم  ب همسر عزیزم😊
مرد من ...؟؟!!
مهربانم ...؟؟!!
مخاطب عاشقانه های من ...؟؟!!
زن نبوده ای که بدانی دستهای مردانه ات که در دستم باشد  حکم تمام دنیا را برایم دارد ...!!
من عاشق مردی شده ام که در روزهای بارانی برای دلم چتر میگیرد ....!!
مرد رویاهای من ...؟؟!!
بگذار هرچه میخواهد بشود ...!!
تاوقتی دستهای گرمت را در دست دارم خوشبختم ....!!
بگذار زمان از حسادت بترکد ...!!
من عاشق مردی هستم که زمین مانند او ندارد ....!!
من بی تو ....!!
از تمام آفرینش بیگانه ام ...!!
زن بودن خوب است وقتی ...!!
ازتمام مذکرهای دنیا ...!!
پای تو در میان باشد ....!!
نمیدانی چه کیفی دارد خانوم بودن برای تو ....!!

عکسای دونفرتون رو چاپ رنگی بزن با ریسه بزن ب دیوار بادکنک بخر با نخ وصل کن تهش ی چیزای سنگینی بزار باهاش راه درست کن میز خوشگل بچین و کادو کیک و شامی ک دوس دارین میزم با شمع و شربتو این چیزا بچین میوه و خودت اونجور ک دوس داری  بادکنک میتونی قرمز سفید بگیری هلیومی بچسبونی ب سقف با نخای بلند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسای دونفرتون رو چاپ رنگی بزن با ریسه بزن ب دیوار بادکنک بخر با نخ وصل کن تهش ی چیزای سنگینی بزار ب ...

ممنون عزیزم اره هرسال همینطوره میز قشنگی میچینم کیکو شامو کادو و ... 

اما از ایده عکست خوشم اومد 👍

2731
عالی

❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

ایده برای چی کادو؟یا چیکار کنی برای اونشب بهت بکیم؟یامتن؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

چند تا هدیه براش بخر جاهای مختلف خونه بزار جلو دید نباشه بهش بگو برو هدیه هاتو پیدا کن ازشم فیلم بگیر عکس العملشو نسبت به هدیه هاش ببین 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
متن که نه  خب کار خاصی کادوی خاصی تزیین خاصی ...

چاپ کردن عکسای دونفره و کیک و شام وتزئین که دوستان گفتن و تکرار نکنم

میتونی اتاق خوابتم پراز شمع کنی و گلبرگ طبیعی و یه عطر خوشبو یا عود خوشبو بزنی.

کادو میتونی یه چیز ست بخری.مثلا لباس ست.دستبندی که رو یکیش اسم تو باشه یکیش اسم همسرت یا گردنبد ست.

یه نامه عاشقانه هم بنویس عالیه.کلا نامه نوشتن خیلی خوبه سعی کن هرچند وقت بنویسی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من تو خونه رو پر بادکنک و شمع و گل و اینه کردم میزو با میوه کیک ژله نوشیدنی تزئین کردم یه متن خوشکل نوشتم گزاشتم رو ماشین کنترلی تو حیاط میومد با کنترل بردمش جلوش برداشت خوند اومد داخلم یه اهنگ عاشقانه پلی کردم همخونی کردم رفتم بوسیدم تبریک گفتم 😂😂😂سال اول البته 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706