2726
عنوان

به عشقم اعتراف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 26 پست

اسی اگه خیلی دوستش داری خب برو خودتو معرفی کن بهش بگو که اینقد دودل نشی که ایا دوستت داره یا نه اگه اونم حسی بهت داشته باشه که مبارک هردوتون اگه نه که دیگه علافش نشی وسعی کنی فراموشش کنی 

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی چقدسخت .عزیزم ناراحت نباش قسمت هرچی باشه خودش جور میشه .ولی کاش تا وقتی مطمئن نشدی بهش چیزی نمیگفتی ..خدایه نفرمیفرستخ توزندگیت که تورو ازجونشم بیشتردوست داشته باشه به خدا ایمان داشته باش ..وقتی یکی قسمتت نیست .به خدا زور نکن برای داشتنش ..باید یکی وبخوای که برات بجنگه ..امیدوارم یکی که لیاقت عشقتو  داشته باشه بیاد توزندگیت ..😊😊😍😍❤💚

2728
اسی اگه خیلی دوستش داری خب برو خودتو معرفی کن بهش بگو که اینقد دودل نشی که ایا دوستت داره یا نه اگه ...

نه میترسم به خانوادش بگه بعد تو فامیل بپیچه بعد به گوش خانوادم برسه آبروم میره دعوام میکنن 😔😔

نه میترسم به خانوادش بگه بعد تو فامیل بپیچه بعد به گوش خانوادم برسه آبروم میره دعوام میکنن 😔😔

اها پس هیچی ولش کن ابروت مهمتر از هرچیزه

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔