2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه اون چیزی که من میبینم جوانه تناسلیش باشه پسره چون عکسش خیلی بیکیفیته

شما بلدین از رو عکس تشخیص بدین 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
عزیزم اگه جوانه تناسلیش معلوم باشه آره

این چی  میتونی بگی تو ان تی  بهم نگفت چیه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ی اولته؟ ماه چندمی؟ تا الان هزینه های آزمایش و اینات چقدر شده؟ نوع بیمه ت چیه؟ 

کسی که ماهی 2500 درآمد داره میتونه از پس هزینه های بارداری بربیاد؟ 🤔 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
بچه ی اولته؟ ماه چندمی؟ تا الان هزینه های آزمایش و اینات چقدر شده؟ نوع بیمه ت چیه؟  کسی که ماه ...

خیلی گرونه اگه دفتر چه داری بازم خوبه ولی اگه نداری 

هزینش خیلی بالاس

این چی  میتونی بگی تو ان تی  بهم نگفت چیه

ای فندق کوچولو عزیز دلم به خدا جوانش معلوم نیست نمیشه بگی برا من حیلی واضح بود اینقدر واضح که تو ان تی با اطمینان گفت پسره ، ایشاله هر چی هست سالم باشه بعدم هر چی میخوای باشه 

خیلی گرونه اگه دفتر چه داری بازم خوبه ولی اگه نداری  هزینش خیلی بالاس

😢بیمه تامین اجتماعی مشاغل آزاد داره طرف 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706