2733
2734

سلام سلام بیاید تو ورود همه ازاده 

خوب دوستان بسته اینقدر بدی گفتن بیاید از خوبی ها بگیم ،خانوما اینقدر بدی اقایون نگید یعنی یه دونه خوبی نداشتن ؟؟همونو بگید گناه دارن

اقایون شما هم از خوبی خانوماتون بگید که واسه چی قدردانشونید

عاشقا بیاید از خوبی عاشقی بگید 

دلشکسته ها هم از خوبی زندگی بگن

مجردا از خوبی رل هاشون

خلاصه هرچی چیز خوب هست بریزید تو تایپیک تا یکمی حال   احوالمون عوض بشه مثبت نگر بشیم♥️♥️♥️♥️

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

خوشبختا بدبختا😐😐😐😅😅

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5112794/خیلی-زشتم-حق-میدم-کسی-سمتم-نیاد?postId=156939445اینو گزارش بزنید انرژی منفیه حالمو بد کرده مرسی

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5112794/خیلی-زشتم-حق-میدم-کسی-سمتم-نیاد?postId=156939445 ا ...

تعطیله

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2728

شوهرم اولویت اولش همیشه منم وچیزی که من دوست دارم این خوبیش خیلی برام ارزشمنده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

شوهرم غذا میپزه 

آقامون جنتلمنه جنتلمنه     

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

واقعا هیچ خوبی نکرده که بگم😵

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
2738

کنکوریم 

کنکور خیلی خوبه...:/

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بیاین تاپیک آخر من شلوغش کنید میخام به کار جدید رو شروع کنم خسته شدم از نق و نوق و حال بد

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
کنکوریم  کنکور خیلی خوبه...:/

مگ امسال نداشتی؟

تعطیله

چی

2706